Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zpověď exmanželky farmáře Indiána (†53): Byl to násilník, který mi s nožem v ruce vyhrožoval před dítětem!

+ Dalších 14 fotografií
Několikrát trestaný násilník, soužití s ním bylo peklo! Tak vzpomíná na farmáře Jana Pokorného (†53), přezdívaného Indián, jeho poslední exmanželka Renata Abtová. Účastník známé reality show spáchal ve čtvrtek sebevraždu oběšením. Jeho smrt přišla jako rána z čistého nebe, psychické problémy před svým okolím podle všeho tajil.

Před očima její dcery měl zesnulý Indián vyhrožovat své exmanželce Renatě Abtové. Dokonce u toho v ruce pevně svíral nůž. Jde ale o pouhou špičku ledovce. Manželství s Janem Pokorným (53), který se ve čtvrtek oběsil, vůbec nebylo takové, jaké si ho Renata vysnila.

„S Honzou jsem se blíž seznámila v době, kdy mé dceři našli nádor. Tehdy mi skutečně psychicky velmi pomohl a myslím, že zpočátku měl čisté úmysly. V den operace dcery jsme spontánně domluvili svatbu. Chtěla jsem mu udělat finanční zázemí, od něj jsem zase čekala zázemí rodinné. Bohužel byl úplně jiný, než jsem si myslela,“ promluvila Renata před lety pro server Super.cz.

Se životním zklamáním se Renata vyrovnat nedokázala a vztah tak trval pouze tři čtvrtě roku. I během krátkého času ale Indián zřejmě stihl napáchat dost škody. Renatina kamarádka před šesti lety, tedy po rozvodu, tvrdila, že Renata od něj má jizvy po celém těle.

„Nutil mě, abych na něj přepsala firmu, ale tak jsem to necítila. Začal být velice agresivní, dokonce mi vyhrožoval s nožem v ruce před mou dcerou. Nakonec zkoušel i slzy, ale ani ty nepomohly. Vyhodila jsem ho přesto, že vyhrožoval, jak mi veřejně zničí jméno. Tak mi aspoň vzal, co unesl, a vrátil se k mamince do 1+1 s pár igelitkami,“ popsala Renata, jak proběhl rozchod s velice kontroverzní figurkou českého šoubyznysu.

Související články

Další články