Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zpověď Dity: Zdeněk (34) z Výměny bojuje o život, nohy mu mohou ŘEZAT znovu!

Zdroj: repro TV Nova/HZS JmK
+ Dalších 27 fotografií
Boj o život
Už nikdy neusedne za volant kamionu, který tolik zbožňoval. Zdeněk (34) z Výměny manželek po fatální bouračce přišel o obě nohy. Museli mu je amputovat a nedá se vyloučit, že do nich doktoři budou řezat znovu. Jeho partnerka Dita (38) promluvila o tom, jak to se Zdeňkem vypadá. A dobře to rozhodně nevypadá!

Zdeněk (34) z Výměny manželek měl v pondělí tragickou nehodu. Svým kamionem to napálil do druhého a přišel o obě nohy. Z vozu na dálnici D2 ve směru na Bratislavu ho vyprošťovali téměř hodinu!

Jeho partnerka Dita (38), s níž má malého syna Vojtu (5), promluvila o jeho stavu. „Potom, co se to stalo, mi volali od Zdeňka z práce. Řekli mi, že se mu stala vážná dopravní nehoda, že mu museli amputovat obě dolní končetiny," řekla televizi Nova. Zdeňka převezli do nemocnice v brněnských Bohunicích, kde ho udržovali v umělém spánku a ve čtvrtek probudili.

Nevypadá to s ním vůbec dobře. „Stále nemá vyhráno. Čeká ho další operace. Lékaři budou také zjišťovat, jestli je všechno tak, jak má. Jestli mu ty nohy nebudou muset ještě zkrátit. Kromě těch nohou má polámaná žebra, rozbitou hlavu, ale naštěstí není ochrnutý. Vše funguje, jak má,“ dodala Dita.

Rodinu teď čeká to nejtěžší období, živil ji totiž Zdeněk. Ze dne na den ale přišel o možnost pracovat, a tak se Dita děsí, co ji teď čeká.

"Vůbec si nedokážu představit, co bude teď. Byli jsme v podstatě závislí na něm. On se staral o rodinu. Dopředu děkuju za každou pomoc, i kdyby každý poslal jedinou korunu, tak to hrozně pomůže,“ uzavřela. Sbírku pořádá televize Nova a Nadace Nova, přispět můžete i vy na webu Nova.cz.

Související články

Další články