Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová exkluzivně pro eXtra.cz: Co napráskala na svého milence a na Felixe?

Herečka a idol dětských srdcí Dáda Patrasová (62) prožila rozpad manželství s Felixem Slováčkem (75), ze kterého jí dodnes není dobře. Nerada o tom, kdy si její manžel našel mladou milenku, mluví. Dnes je ale vše jinak... Netrápí se a je zamilovaná! Pro eXtra.cz souhlasila s exkluzivním rozhovorem na kameru a prozradila skutečné pikantnosti ze svého soukromí.

Když dojde na otázku ohledně jejího italského přítele, v očích se jí objeví jiskřičky a na tváři úsměv. Dáda je skutečně zamilovaná do italského přítele Vita, s nímž je v dennodenním kontaktu. "Voláme si, píšeme každý den. Jsem zamilovaná a prožívám krásné momenty," svěřila Dáda a pokračovala hned o tom, jaký je rozdíl mezi randěním s Čechem a Italem.

Dáda promluvila krátce i o svém manželovi Felixi Slováčkovi, s nímž se chtěla rozvést, ale nakonec na jeho žádost ustoupila. "Přemluvil mě. Zatím je to takhle...," prozradila. Na svatbu si tak italský přítel bude muset počkat, podle Dády ale svatba není důležité. Na prvním místě je totiž láska, která je sice na velkou vzdálenost, ale je pevná. Navíc už brzy se zase se svou láskou uvidí, když za ním vyrazí do Itálie. Herečka dokonce prozradila, jak to letos bude mít se snímky v plavkách. Vloni, když se pochlubila na svém Instagramu, vzbudila pořádný poprask. Její mohutný hrudník a skvělá postava mnohé pány totiž nenechaly chladné...

Související články

Další články