Dáda s redaktorem eXtra.cz pohovořila o životních momentech, které aktuálně zvládá, na které se těší, a také netajila ty, které ji bolí… Nebo v minulosti byly tím, co ji hodně trápilo. A došlo samozřejmě i na to, proč se doposud nerozvedla. „Felix by mi udělal ze života peklo. Řekl mi, že když se budu chtít rozvést, s čímž nesouhlasí, bude se to táhnout klidně deset let,“ prozradila eXtra.cz Dáda.

Došlo ale i na pikantnosti z jejího manželství, které je už jen formální. „Felix je hysterka, je zvědavý a ptá se mě, kdy pojedu do Itálie. A chce po mně pořád sex, protože ho to s Gelemovou nebaví,“ svěřila se královna dětských srdcí s tím, že jestli k sexu dochází či nikoliv, si nechá pro sebe.

Dáda se těší na září, kdy má naplánovanou krásnou dovolenou s přítelem Vitem. „Oba pro sebe budeme mít dárky, těším se a vím, že mi bude zase dobře po jeho boku,“ dodala nestárnoucí Dáda, kterou lidé na Instagramu v pondělí pranýřovali kvůli tomu, že vyvěsila snímek z akce, kde pod koly vlaku zemřel chlapeček (+5), a k němu připsala, že šlo o vydařenou akci. Jenže sama poté uvedla, že snímek publikovala před tragickou událostí a o tragédii se dozvěděla až mnohem později.