Mezi třiatřicetiletou Šárkou a pětapadesátiletým Slavomírem je poměrně velký věkový rozdíl. Tihle dva lidé se poznali poměrně pozdě a oba dva mají už děti z předchozích vztahů, které jim bohužel nevyšly.

Starší Slavomír má dceru a syna. Šárka pouze sedmiletého syna ze vztahu, který byl pro ni velmi bolestivý. Sympatická blondýna totiž dlouhou dobu žila s tyranem, od kterého se jí nedařilo odpoutat.

Když konečně sebrala všechnu odvahu a partnera tyrana opustila, tak se Šárce pro změnu nedařilo najít partnera nového. Byla už poměrně zoufalá, a tak se rozhodla hledat na různých seznamkách. Ze začátku tam ale štěstí nenašla, ba naopak. Potkávala samá individua a zvláštní typy chlapů.

Po dlouhodobém a marném seznamování nastal konečně zlom a Šárka poznala o dvanáct let staršího Slavomíra, který je pro ni doslova vysněným princem. „Je to ten nejlepší princ, jakého jsem mohla najít,“ prohlásila Šárka pro server Nova.cz.

Je ale Slavomír opravdu tak perfektní, jak o něm Šárka mluví? Jeden by si po incidentu na porodním sále mohl myslet, že si ho Šárka až příliš idealizuje. Slavomír se na porodním sále pěkně předvedl, zatímco jeho partnerka trpěla velkými bolestmi.

Nezdráhal se a úplně v pohodě flirtoval se sestřičkou. „Ta sestřička má ale krásně dlouhé řasy. Bych se jí mohl zeptat, jak to dělá, nebo kam chodí. A ty bys měla trošičku hopsat,“ snaží se všechno dirigovat.

Dalším šokem pro budoucí maminku bylo to, že Slavomír odmítl být uveden v rodném listě jako otec. Jak tohle skončí? Sledujte pořad Malé lásky na Nově po skončení Výměny manželek.