Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Zpověď baskytaristy Mandrage: 14 dní před koncertem byl Víťa v pohodě, pak se to stalo

Zpověď baskytaristy Mandrage: 14 dní před koncertem byl Víťa v pohodě, pak se to stalo
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
problémy
Není tomu dlouho, co kapela Mandrage oznámila konec účinkování na dobu neurčitou. Rozlučkový koncert proběhl ve Foru Karlín, ale zpěvák Víťa Starý se ho nezúčastnil. Na zkoušce to ale vypadalo, že koncertovat bude. Zničehonic napsal kolegům textovku, že chce turné zrušit. Kluci k sobě měli hodně blízko, možná víc než ke svým partnerkám.

Těsně před Vánoci kluci z Mandrage oznámili, že si na nějaký čas berou pauzu Uvedli, že za tím stojí těžké období zpěváka Víti Starého. Přestávku si chtěli dát až po odjetí únorového turné. Jenže najednou se vše změnilo.

"My jsme se vlastně viděli na zkoušce před čtrnácti dny. Naprosto bez problémů jsme zkoušeli s úsměvem, řekli jsme si pár příběhů z Vánoc, s úsměvem jsme se rozloučili a rozjeli jsme se ke svým domovům," popisoval poslední společné setkání před koncertem baskytarista Michal Faitl pro portál TN.cz. V neděli poté klukům přišla zpráva, že si Víťa přeje zrušit únorové turné. Netuší, co za jeho rozhodnutím stálo.

Faitl dále prozradil, že bylo načase, aby si všichni vzali pauzu a pořádně si odpočinuli. "Ono je to celkem jednoduché, my jsme devatenáct let hráli, z toho sedmnáct let jezdili 150, 170 koncertů za rok bez jediné pauzy," vysvětloval.

Hoši z Mandrage spolu trávili hodně času. Možná víc, než si vůbec kdo pomyslel. "Spali jsme spolu na pokojích víc nocí než každý doma se svou partnerkou," řekl Faitl s tím, že se znají lépe než s rodinou.

Problémy Víti

Poté, co se na Silvestra objevila kapela v televizi, spustila se doslova lavina komentářů na Víťův účet. Většina fanoušků měla jasno. Za jeho děsivou proměnou stojí návykové látky, říkali fanoušci. A jejich spekulace byly potvrzeny. Před posledním koncertem ve Foru Karlín promluvili členové kapely o Víťových démonech. Potvrdili, že Víťa si skutečně ujíždí na drogách.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy