Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpověď babičky umučeného Marečka (†3): Simona je na drogách a zabila mi vnuka

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 51 fotografií
Rozhovor
Mareček z Loun by v březnu slavil třetí narozeniny. Bohužel ho umučil muž, který se o něj měl starat. Marečkova biologická babička je přesvědčená, že velký kus viny nese i Marečkova matka Simona. "Poženu ji k zodpovědnosti a budu proti ní svědčit," říká zlomená žena.

Kriminalisté vyšetřují, kdo umučil malého Marečka z Loun. Ve vazbě skončil muž, který žil s Marečkovou matkou Simonou. Právě Josef měl malého klučinu utýrat k smrti. Ozývají se ale také hlasy, že díl viny nese i Marečkova matka. Myslí si to také Marečkova biologická babička.

Paní L. je matkou Marečkova biologického otce. Ten tvrdí, že o Marečka se chtěl starat, ale úřady rozhodly, že zůstane u své matky Simony. Ta si pak pak našla za přítele Josefa, který dítě mučil.

Paní L. tvrdí, že Simona o týrání věděla. „Simona je zrůda. Ona se na to celé koukala. Měla se sebrat a odejít. Připravila mě o vnuka, neměli jsme jí ho tehdy vracet,“ říká Marečkova babička s tím, že o klučinu se chtěla starat, ale na příkaz sociálky byl dán k matce. Její syn (a Marečkův biologický otec Radek) se ze smrti svého syna zhroutil.

„O týrání věděla určitě i její máma. Jsou to obě zrůdy. Ale Simona nevyvázne, poženu ji k zodpovědnosti, budu proti ní svědčit,“ říká paní L. s tím, že Simona bere drogy a výchovu malého dítěte nezvládala.

„Kdyby to šlo celé vrátit, zabránit tomu, tak věřte, že bychom o Marečka bojovali více,“ dodává zlomená babička.

Související články

Další články