Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Zpotíte se víc než z aktuálního počasí! Michaela Ochotská ukázala snímek, na němž je nahoře bez!

Vypadá božsky!
+ Dalších 36 fotografií
Moderátorka Michaela Ochotská v poslední době dost zhubla. A možná proto zalovila v archivních snímcích, kde vypadá bezvadně, a s jedním parádním se vytasila. Pánové, na něm je nahoře bez!

Kdysi hodně půvabnou moderátorku musí něco trápit a zřejmě půjde o rozpad jejího manželství s tenistou Lukášem Rosolem. Na posledních snímcích, které totiž zveřejnila, je kost a kůže a propadlé tváře jen její úbytek váhy podtrhují. Teď ale zveřejnila parádu, která udělá radost všem jejím obdivovatelům. „Potřebuji vitamín moře,“ napsala ke svému snímku Míša a fanouškům vyrazila dech. Bývalá kráska zpravodajství TV Nova se totiž ukázala jen ve spodním dílu plavek.

Michaela si na fotografii ohřívá zadeček na rozpáleném písku a užívá si šumění Indického oceánu. Vypadá božsky! Jenže tehdy ještě byla šťastná a nemusela řešit těžké věci jako rozpad rodiny. Možná proto se alespoň při výběru snímků obrací do minulosti!

Mohlo by vás zajímat

Další články