Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zpívání na ulici ho stálo svobodu i přítelkyni. Zpěvák Jakub Ondra vydává emotivní singl

Mladý talentovaný umělec Jakub Ondra se lidem vryl do paměti chytlavým songem On the Menu či Malý princ. Nyní přichází buskingový zpěvák s energickou novinkou Waiting. Skladba popisuje, jak těžké je skloubit vášeň k hudbě se vztahem, právě kvůli zpívání na ulici, za které byl v minulosti dokonce v cele předběžného zadržení.

Zpěvák Jakub Ondra si na studiové nahrávání a na život vydělává hraním na ulici. Se svou kytarou procestoval již několik desítek zemí včetně Thajska, Švýcarska, Řecka a jak sám říká, nemá v plánu s tím přestat. Singl Waiting je zhudebněná prosba, aby na něj jeho láska čekala, než se vrátí domů.

„Waiting jsem složil při myšlence na mou přítelkyni, s kterou jsem měl dlouholetý vztah. Vím, že pro ni muselo být těžké stále na mě čekat. Doufal jsem, že to naše láska vydrží, ale bohužel nevydržela,“ říká zpěvák a dodává: „Chtěl bych singl věnovat těm, kteří se vydávají na nějakou cestu a nechávají své blízké doma, a stejně tak jejich blízkým, aby tu byli, až se jejich drazí zase vrátí domů.“

Singl nahrál Jakub Ondra v Mnichově společně se Štěpánem Krtičkou a Kristiánem Komedie pod záštitou německého producenta Timothyho Aulda.

Související články

Další články