Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zpěváka z kapely The Prodigy našli mrtvého: Jak na něj vzpomíná Anna Slováčková?

+ Dalších 26 fotografií
Svérázný zpěvák ze skupiny The Prodigy, Keith Flint (†49), známý pro svůj specifický účes, kterým děsil děti, byl dnes ráno nalezen mrtvý ve svém domě ve Velké Británii. Přesná příčina úmrtí zatím není známa. Jeho odchod do hudebního nebe zarmoutil mnohé, třeba Annu Slováčkovou (23), která v soutěži Tvoje tvář má známý hlas zabodovala s jeho písní a autentickým projevem.

Zprávu o zpěvákově smrti potvrdila místní policie. Cizí zavinění policie vyloučila. Anna Slováčková byla účastnicí soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kdy se vžila do role hvězdného zpěváka. Slováčková tehdy zvládla Keitha Flinta a jejich Breathe na jedničku a diváci byli hodně zaskočeni, jak ji v maskérně dokázali „vymodelovat“ do podoby slavné hvězdy.

„Poslouchala jsem The Prodigy už jako malá. Jejich skladby znám velice dobře. Co se týká Tváře, tak to bylo jedno z mých největších čísel v celé soutěži. Hodně jsem si to užila, on byl takový blázen, který si uměl získat srdce posluchače. Osobně mě jeho smrt zarmoutila,“ řekla eXtra.cz talentovaná Anna.

Skupina The Prodigy se začala prosazovat začátkem devadesátých let, kdy se jí podařilo dostat se z undergroundové scény mezi jedny z nejúspěšnějších hudebních kapel Velké Británie. Pro mnoho fanoušků odešel do hudebního nebe specifický velikán.

Související články

Další články