Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zpěvák ze SuperStar v drsných videích pro dospělé muže: Hrabalo mi, ale není proč litovat

Vojtěch Šenkýř se mihl v SuperStar 2013.
Zdroj: Se souhlasem Vojtěcha Šenkýře
PIKANTÉRIE

V československé a české SuperStar se objevila řada gayů, z minulosti je znám i skandál Jaroslava Parčiho (41), který točil video pro dospělé pány. Po letech to nyní prasklo na dalšího, který to bez uzardění přiznává. „Hrabalo mi,“ řekl eXtra.cz o záběrech plných zlatavého proudu i kontaktního tělesného propojení.

Uniklé gay hrátky

Redakce eXtra.cz dostala od jednoho gay influencera odkazy na jednu stránku pro dospělé, kde se nachází 22 klipů s mužem nápadně připomínajícím figurku z české popíkové scény a moderátora Vojtěcha Šenkýře, který byl v roce 2013 i v začátcích tehdejšího ročníku SuperStar.

Ba víc než připomíná. V jednom klipu je mezi záběry, v nichž nechybí proudy zlatavé tekutiny a ani to, jak je po vůli různým pánům, vidět také jeho občanský průkaz a ani samotný zpěvák nijak nepopírá, že by na videích z mobilu byl zrovna on.

Vojtěch Šenkýř: Hrabalo mi

„Bylo to dávné období, tehdy jsem byl ještě hubený. Teď mám o dvacet kilogramů víc. Objevilo se to na víc serverech, někde jsem to už stihl zlikvidovat. Taky mi někdo ukradl Facebook a rozesílá to známým. Moji přátelé už to viděli a zasmáli jsme se tomu. Je to trapas, ale už je to za mnou,“ řekl eXtra.cz Vojtěch Šenkýř.

Tehdy mi hráblo, pak mi už nehrabalo, později mi na chvíli zase hrabalo a teď mi už doufám nehrabe. Kdyby člověk měl dokonalý život bez průšvihů, nemá na co vzpomínat. V životě nemám čeho litovat,“ dodal bez rozpaků.

Policie a soudy

Ti, co videa nahráli, mohou mít velký problém. Podle zpěváka, který se nyní živí kryptoměnami, nikdy nepodepsal žádný souhlas s uveřejněním intimních záběrů, které mohou být pro něj značně ponižující. V případě, že by se obrátil na soudy a policii, mohl by jednak získat tučné finanční odškodnění a viníci by navíc mohli dostat minimálně podmínku.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy