Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zpěvák Sebastian: Náš nový singl je temné lovestory

Zpěvák Sebastian: Náš nový singl je temné lovestory
Zdroj: Redakce

Jako fajn odpočinek vnímá covidovou dobu zpěvák, kytarista a textař, Sebastian. Zároveň se ale už těší, až bude vše jako dřív a bude se moct vrátit před publikum.

Sebastian stejně jako ostatní herci a zpěváci neměl v posledním roce moc možností vystupovat před fanoušky, ale nestěžuje si. Měl hodně volného času, mohl skládat, připravovat si videoklipy. Přiznává ale, že po finanční stránce ho samozřejmě složitá situace netěšila.

Zdraví je na prvním místě

„Byl to fajn odpočinek, ale bylo by fajn, kdyby se už začalo hrát. Beru to ale tak, že zdraví je na prvním místě,“ říká Sebastian, kterého jsme zastihli při natáčení kampaně VELO MINI. Prozradil, že chystá nový singl. A o čem bude? O lásce, i když v její temnější podobě.

A dokázal by si představit, že by se na koncerty s kapelou dopravoval moderním minivanem? Dokázal a dokonce doufá, že to jednou vyjde. „Vždycky jme ho chtěli, protože naše dodávka vypadá hůř, je nás tam devět, takže moc pohodlné to při ježdění stovek kilometrů není. A vím, že někteří muzikanti jezdí tak, že v jednom autě mají techniku, druhé veze muzikanty. Asi by to bylo fajn, až na to budou prostředky, využijeme to,“ plánuje budoucnost Sebastian.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Další články

Nejnovější kauzy