Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvák Ruda z Ostravy se stal terčem chamtivého zloděje! Neuvěříte, co se po té vloupačce stalo!

Ruda nevěřil svým vlastním očím, co vidí na kameře.
Zdroj: TV BArrandov
Dramatické chvíle zažil moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy (41). Zatímco v divadle zkoušel, tak se v jeho bytě bez problémů promenádoval zloděj a koukal, co by si cenného mohl odnést. Jenže netušil, že je herec vybaven kamerou, takže má celý incident natočený. Ale krve by se v něm nedořezali.

„Právě jsem šel během zkoušky v divadle dát si kafe s kolegy Vaškem Svobodou a Petrem Vondráčkem a na mobilu se mi ukázalo, že v mém pražském bytě řádí zloději,“ popsal nám dramatickou situaci herec.

„Takovej ten pocit, když ti čórujou tvůj byt a ty voláš 158, fakt zážitek na celý život, přál bych si, abych to více nezažil. Rychle jsem sedl do auta a jel domů, krve by se ve mně nedořezal. Sledoval jsem to celé online a volal policejní hlídku,“ líčil dále situaci, ve které se herec nacházel. Policie přijela na místo velmi rychle. Jednali velmi rychle a zpěvákovi nebylo nic odcizeno.

„Díky kameře za 3000 Kč, kterou máme nainstalovanou, chytli pachatele dole u vchodu s mými věcmi asi za 205 000 Kč a chytli taky jeho frajerku, co jistila chodbu,“ dodal nám s humorem sobě vlastním herec. „Naštěstí se mi neztratila žádná technika, kterou potřebuji k natáčení, o datech ani nemluvě,“ řekl nám Michal.

Ten netušil, že během zkoušek na roli Nicka Cartera v muzikálu Adéla ještě nevečeřela se sám stane takovým detektivem a bude sledovat trestný čin v přímém přenosu. Naštěstí se ale samotnému Michalovi nic nestalo, jen je z toho celý vyděšený, ale práce kvůli tomu nepřerušil, premiéra se kvapem blíží a říjnový velký den všech kolegů nechce nijak ohrozit.

„Všem bych doporučil, aby si také tuto báječnou věc – kameru, pořídili, opravdu vám v případě nechtěné návštěvy vašeho bytu pomůže,“ poradil všem zpěvák, který doufá, že se už nic takového nebude opakovat. To by příště už zloděj nemusel odejít bez újmy.

Související články

Další články