Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zpěvák Richard Müller: Poprvé na veřejnosti od doby, co byl v nemocnici

Charitativní akce nadačního fondu Báry Nesvadbové.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
zdraví

Zpěvák Richard Müller nezačal rok 2023 zrovna nejlépe. V lednu informoval své fanoušky o tom, že je v nemocnici a musel rušit své koncerty. Nyní se od návratu z nemocnice poprvé objevil na veřejnosti. Na charitativní akci nadačního fondu Barbory Nesvadbové došel o holi, ale vypadá, že se mu již daří lépe. Ukazují to snímky fotografů Herminapress.

Slovenský zpěvák Richard Müller (61) informoval v lednu své fanoušky o tom, že skončil v nemocnici. Měl problémy s nohou, jeho zdravotní stav byl vážný, dokonce musel prodělat operaci. Veškeré koncerty byly přesunuty. „Tak jsem se na vás těšil a takhle to dopadlo. Nejméně 6 týdnů se neuvidíme. Přeji hodně štěstí, protože to je nejdůležitější. A já děkuji MUDr. Almasi a celému týmu nemocnice v Dunajské Stredě za skvělou péči,“ zněl jeho vzkaz na Facebooku. Údajně se mu měla zatočit hlava a spadl.

Na charitativní akci dorazil o holi, jeho chůze byla rozvážná. Návštěvníci si mohli vyslechnout i zpěvákovy písničky. Po celou dobu svého vystoupení seděl, i tak byl koncert velice povedený a Müller sklidil úspěch. Jak se zdá, zotavování probíhá na výbornou a zpěvák se postupně vrací zpět v plné síle. Na svém Facebooku své fanoušky informuje o nadcházejících koncertech.

Uvažoval, zda je lepší plyn nebo kabel

Zpěvákův stav byl vždy velmi diskutovaným tématem. Na vrcholu své kariéry propadl drogám. To napomohlo k rozvoji maniodepresivní psychózy a jeden z nejpopulárnějších slovenských zpěváků skončil v roce 2007 na psychiatrii. Procházel si depresivními stavy, kdy uvažoval i o sebevraždě. „Vážně jsem uvažoval, zda je lepší kabel, nebo plyn,“ řekl pro slovenský deník Nový čas.

Vypadá to, že problémy jsou pryč a Richard se vrací ve vší parádě. Na léto dokonce chystá sérii koncertů, zahálet rozhodně nebude. „Milí přátelé, jsem moc rád, že letos v létě jedeme s mojí kapelou na sérii koncertů, tentokrát s názvem Černá labuť Bílá vrána. Čeká vás nový program, tak neváhejte dorazit, už teď se těším na společné krásné koncertní léto,“ láká své fanoušky.

Související články

Další články