Nový pořad Zpackaná těla ukáže cestu mnoha lidí, kteří toužili po dokonalosti. Jedním z aktérů je zesnulý zpěvák kapely Dead of Alive Pete Burns, který podstoupil více než 300 plastických operací!

„Uvědomil jsem si, že to bude vizuální entita a že musím vypadat dobře. Když jste mladí, velmi rozpačití, stojíte před kamerou a slyšíte fotografa šeptat, jestli můžu otočit hlavu doleva, protože mám na nose bouli, řeknete si, že s tím musíte něco udělat,“ uvedl pro pořad Zpackaná těla.

Operace nosu se bohužel nepovedla a tím odstartovaly nekonečné pokusy o její rekonstrukci. Zpěvák po jedné z nich dokonce málem zemřel po vzniku krevních sraženin a plicní embolie v nohách, srdci a plicích. Operací se ale nehodlal vzdát.

Pete Burns zemřel v poměrně mladém věku, bylo mu teprve 57 let. Jeho srdce nevydrželo masivní infarkt. Zprávu o smrti zpěváka sdělil fanouškům na Twitteru Burnsův manažer. „S velkým zármutkem musíme informovat o tragické zprávě, že náš milovaný Pete Burns včera náhle zemřel na těžké selhání srdce,“ napsal.