Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Zpěvák Pete Burns podstoupil přes 300 plastických operací. Co bylo pak?

Nová řada pořadu stanice TLC Zpackaná těla ukáže cestu mnoha lidí za
jejich představou o tělesné dokonalosti.
Nová řada pořadu stanice TLC Zpackaná těla ukáže cestu mnoha lidí za jejich představou o tělesné dokonalosti. Jedním z aktérů této reality show je zesnulý zpěvák kapely Dead or Alive, ikona 80. let Pete Burns, který podstoupil více než 300 plastických operací. Pro první z nich se rozhodl poté, co jeho kapela zabodovala s hitem You Spin Me Round a stala se jedničkou hitparád.

Nový pořad Zpackaná těla ukáže cestu mnoha lidí, kteří toužili po dokonalosti. Jedním z aktérů je zesnulý zpěvák kapely Dead of Alive Pete Burns, který podstoupil více než 300 plastických operací!

„Uvědomil jsem si, že to bude vizuální entita a že musím vypadat dobře. Když jste mladí, velmi rozpačití, stojíte před kamerou a slyšíte fotografa šeptat, jestli můžu otočit hlavu doleva, protože mám na nose bouli, řeknete si, že s tím musíte něco udělat,“ uvedl pro pořad Zpackaná těla.

Operace nosu se bohužel nepovedla a tím odstartovaly nekonečné pokusy o její rekonstrukci. Zpěvák po jedné z nich dokonce málem zemřel po vzniku krevních sraženin a plicní embolie v nohách, srdci a plicích. Operací se ale nehodlal vzdát.

Pete Burns zemřel v poměrně mladém věku, bylo mu teprve 57 let. Jeho srdce nevydrželo masivní infarkt. Zprávu o smrti zpěváka sdělil fanouškům na Twitteru Burnsův manažer. „S velkým zármutkem musíme informovat o tragické zprávě, že náš milovaný Pete Burns včera náhle zemřel na těžké selhání srdce,“ napsal.

Mohlo by vás zajímat

Další články