Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zpěvák Pete Burns podstoupil přes 300 plastických operací. Co bylo pak?

Nová řada pořadu stanice TLC Zpackaná těla ukáže cestu mnoha lidí za
jejich představou o tělesné dokonalosti.
Zdroj: TLC
Nová řada pořadu stanice TLC Zpackaná těla ukáže cestu mnoha lidí za jejich představou o tělesné dokonalosti. Jedním z aktérů této reality show je zesnulý zpěvák kapely Dead or Alive, ikona 80. let Pete Burns, který podstoupil více než 300 plastických operací. Pro první z nich se rozhodl poté, co jeho kapela zabodovala s hitem You Spin Me Round a stala se jedničkou hitparád.

Nový pořad Zpackaná těla ukáže cestu mnoha lidí, kteří toužili po dokonalosti. Jedním z aktérů je zesnulý zpěvák kapely Dead of Alive Pete Burns, který podstoupil více než 300 plastických operací!

„Uvědomil jsem si, že to bude vizuální entita a že musím vypadat dobře. Když jste mladí, velmi rozpačití, stojíte před kamerou a slyšíte fotografa šeptat, jestli můžu otočit hlavu doleva, protože mám na nose bouli, řeknete si, že s tím musíte něco udělat,“ uvedl pro pořad Zpackaná těla.

Operace nosu se bohužel nepovedla a tím odstartovaly nekonečné pokusy o její rekonstrukci. Zpěvák po jedné z nich dokonce málem zemřel po vzniku krevních sraženin a plicní embolie v nohách, srdci a plicích. Operací se ale nehodlal vzdát.

Pete Burns zemřel v poměrně mladém věku, bylo mu teprve 57 let. Jeho srdce nevydrželo masivní infarkt. Zprávu o smrti zpěváka sdělil fanouškům na Twitteru Burnsův manažer. „S velkým zármutkem musíme informovat o tragické zprávě, že náš milovaný Pete Burns včera náhle zemřel na těžké selhání srdce,“ napsal.

Související články

Další články