Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zpěvák Michal Penk si dal inzerát: Nabízí práci, bydlení a výtah na výsluní šoubyznysu

Zpěvák Michal Penk si dal inzerát: Nabízí práci, bydlení a výtah na výsluní šoubyznysu
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
zpátky na výsluní
Idol a ikona 80. let Michal Penk měl rozjetou slibnou hudební kariéru. Talentovaný zpěvák však padl na úplné dno, když se do jeho života připletla závislost na pervitinu. To mu zničilo kariéru a osobní život. Teď se však snaží prodrat zpátky na výsluní a potřebuje k tomu někoho do týmu. Rozhodil sítě a shání manažera, který mu pomůže se znovu proslavit.

Michal Penk byl miláčkem žen a jeho skladby lidským uším jeho písně přímo lahodily. Stále se potýkal s vyprodanými sály, což pro něj začínalo být náročné. V kapele Lucie byl vůbec prvním zpěvákem, tu však nakonec opustil. Mezi jeho nejslavnější hity patří pecky jako Horší když se neotevře padák nebo O bláznech.

Penk se otočil zády ke slibné hudební kariéře a skončil u alkoholu, marihuany a velkého zla - pervitinu. Dnes si uvědomuje, co mu droga vzala a co špatného přinesla. "Pervitin mi vzal to nejlepší z mého času," uvědomil si. Pro eXtra před časem objasnil, že se chce vrátit do koncertních hal.

Zpátky na výsluní

"Chtěl bych znovu vystupovat. Dali jsme s Tomášem Waschingerem dohromady kapelu a aktuálně zkoušíme. Muzikantům se nesmí stát, že vymřou po jedech nebo po ztrátě hudebnické cti," prohlásil Penk sebevědomě. Dnes se rozhodl, že rozhodí sítě mezi veřejnost a pokusí se najít někoho, kdo mu se vzestupem na vrchol dokáže pomoci. Shání totiž manažera.

"Nabízím brigádu pro někoho, kdo studuje vysokou, nebo je invalidní, nebo v domácnosti. Post manažera, zastupujícího mé umělecké zájmy. Představuji si někoho, kdo se nedá odbýt, kdo má charisma a má chuť se podílet na vystavění kvalitního vzestupu nás obou," napsal Penk a láká 40% podílem z peněz, které společně vydělají. Upozornil na to, že nemůže nabídnout měsíční plat.

Nabídl však bydlení zdarma pro spolupracovníka, který by za ním musel dojíždět do Prahy. "Prosím, pište mi jen do zpráv, nebo volejte a pište SMS na 702175504, každý den od 10 dopoledne do 20 hodin večer. Děkuji vám," zakončil Penk příspěvek na Facebooku. Tak co, chce se vám navázat spolupráci s hvězdou 80. let?

Související články

Další články