Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Zpěvák Karel Gott musel opět pod kudlu! Co se mu proboha stalo?

Karel musel opět vyhledat pomoc lékařů.
Zpěvák Karel Gott opět vystrašil své fanoušky, když podstoupil náhle další operaci. Copak se mu snad zákeřná nemoc vrátila, tak musel pod kudlu, nebo ho skolila jiná choroba? Slavík se rozhodl o zdravotním stavu konečně promluvit.

Náš nejlepší pěvec Karel Gott byl opět v nemocnici. Obrátil se na specialisty a operace byla nevyhnutelná. Co se umělci, který nedávno porazil rakovinu, zase stalo?

Musel podstoupit operaci páteře v první polovině minulého týdne, a to v naprostém utajení. V nemocnici byl zapsaný pod jiným jménem a personál měl zakázáno s kýmkoliv komunikovat. Jak se zpěvák cítí?

„Cítím se dobře, protože pořád žiju v naději, a to samozřejmě posiluje a vytváří dobrý pocit. Konečně si můžu přemýšlet o svých věcech, něco přečíst, něco vymyslet a cítím se dobře. Děkuji za optání,“ řekl Karel Gott TOP STARU televize Prima.

Není to poprvé, kdy musel Karel Gott kvůli problémům se zády vyhledat lékaře. V roce 2010 měl zúžený páteřní kanál a cystu, která mu tlačila na míchu. Teď musel Mistr opět na sál kvůli dlouhodobým komplikacím. Problémy se zády ho trápily už delší dobu.

„Měl jsem nějaké potíže, se kterými už delší dobu chodím na vyšetření. Rozhodlo se, že se to musí řešit operativně, takže jsem šel. Cestou, když jsem tam šel, se mě nikdo neptal, na co jdu a proč tam jdu, takže jsem to taky ani nikde nevytruboval, kam jdu. A zase mě prostě otevřeli, ‚sešroubovali, sešili‘ a v pohodě jsem šel domů,“ řekl v nadsázce.

Jak to tedy ale bude s účastí na letošním předávání hudebních cen? Dostaví se, nebo radši bude koukat z domova?

„Zúčastním se určitě a těším se moc na to, že se po dlouhé době setkám s kolegy a že si vyměníme řadu pracovních zkušeností, že si popovídáme o zkušenostech v technice zpívání a těším se samozřejmě na atmosféru, která bývá při Slavíku,“ řekl Karel s nadšením v hlase.

Jestli se chcete dozvědět více, tak se dívejte na TOP STAR magazín na Primě, který začíná ve 21.30.

Mohlo by vás zajímat

Další články