Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpěvák George Michael byl hodně promiskuitní a měl rád sex za peníze! V posteli měl dokonce ČESKÉHO MODELA

George chlapy miloval a oni jeho.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Celým světem otřásla zpráva o nečekaném úmrtí George Michaela, který se dožil pouhých 53 let. Nebrečí jen jeho fanoušci, ale také početná řada jeho milenců. Muzikant totiž nežil zrovna jako mnich a jeho postelí prošlo nespočet mužů. Mezi nimi dokonce i český kluk, který se měl živit jako gigolo!

Hvězda osmdesátých let George Michael dlouhá léta tajil svou sexuální orientaci. Nechtěl veřejně přiznat, že ho více přitahují zástupy fanoušků než sličných fanynek. Dokonce se i spekulovalo, že je závislý na sexu a má velmi podivné touhy. Sice to žádný z milenců nepotvrdil, ale bylo to takové veřejné tajemství.

Kolik mužů prošlo zpěvákovou postelí, asi neví ani sám George. Žil nezřízeným životem plným večírků, drog, alkoholu a hlavně sexu. Ale přeci jen to byl na druhou stranu citlivý člověk, který chtěl mít dlouhodobý vztah a vědět, že ho někdo miluje a je tu pro něj. Dokonce se zamiloval do Čecha. Koho teda George vlastně miloval?

1. Kenny Goss

S texaským obchodníkem žil od roku 1996 a definitivně se rozešli v roce 2011, ale jejich vztah byl velká Itálie, kdy se jednou milovali, podruhé nenáviděli. Důvod rozpadu vztahu každý uvedl jiný. Kenny měl mít dost Georgeových záletů, problémů s drogami a velmi divokého života. Jenže zpěvák to viděl jinak. Vadil mu partnerův zhýralý život plný alkoholu, kterému propadl a odmítal se léčit. Tím prý George neustále stahoval ke dnu.

2. Fadi Fawaz

Koloušek, který svým svalnatým tělem připomínal antického hrdinu, měl být záplatou po rozchodu s Kennym. George chtěl zapomenout na svou největší lásku a vrhl se do náruče pohledného mladíka, který se rád nechal hýčkat. Zpěvák ho bral na různé luxusní dovolené, na drahé večeře mezi vybranou společnost, to se Fadimu zalíbilo. Ale ani on nedokázal, aby mu byl hudebník věrný. Snažil se ale, aby se ze všech neduhů snažil vyléčit. Marně…

3. Zdeněk Tovara

Český model měl George uchvátit při otvíračce jednoho obchodu. Měli se sblížit natolik, že slavný muzikant mladému muži pomáhal, když ho uvěznili na Kubě. Pak spolu strávili dost vášnivou dovolenou. Jenže dodnes se spekuluje, že Zdeněk není model, ale spíš takový přítel za peníze, laicky řečeno gigolo. Vlastně s ním podváděl svou největší lásku Kennyho, ale George se k tomu nikdy nevyjádřil, to jen Zdenda tvrdil, že ho Michael miluje. Prý ho uchvátily hlavně jeho sexuální dovednosti.

Kdybychom vyjmenovávali všechny milence, tak jsme tu minimálně do zítra, ale zase je pravda, že si prostě zpěvák uměl užívat života. Miloval muže a oni milovali jeho. Sice jeho nezřízený životní styl nedokázal nikdo z nich ukočírovat, ale všichni na něj vzpomínají s láskou. Ať je mu lehká zem…

Související články

Další články