Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpěvák Ezy si pořídil luxusní retro porsche a do něho libovou kočičku! A pak, že se mají zpěváci z venkova špatně!

Zpěvák Ezy se svými dvěma úlovky.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Možná ho neznáte, ale zpěvák Ezy se postupně probojovává nahoru v naší hudební scéně. Nedávno si pořídil luxusní káru a hned se kolem něj motají sexy kočičky.

Ezy se svým naleštěným Porsche 356 přijel na zámek Velké Losiny, kde si s ním zapózovaly modelky Tereza Fajksová a Nelly Vaněčková. Kdo by taky odolal muži s takovou károu. Ezy je milovníkem starých aut a motorek a právě si do své stáje pořídil bourák typu Porsche 356 přímo z Miami, které si nechal v Čechách zrenovovat. „O porsche jsem přemýšlel už dlouho a nebylo lehké konkrétně tenhle typ vozidla sehnat. Jsem rád, že se vše podařilo a kára je doma! Teď s ní můžu dělat radost sobě i okolí,“ komentoval s úsměvem zpěvák Ezy svou novou chloubu, kterou se proháněl v známém teenagerském seriálu Beverly Hills 90210 Dylan.

Zmiňovaná rekonstruovaná verze Porsche 356 je u nás velikou raritou, v Čechách existují jen tři kusy tohoto modelu v pojízdném stavu. „Stará auta a motorky jsou pro mě srdcová záležitost, když mohu, tak volím spíše tahle auta. V garáži mám ještě Volkswagen Brouk z roku 1954. K té lásce mě přivedl můj táta, který celý život sbírá motorky a repasuje je,“ řekl zpěvák

Ezy z kapely EzyWay momentálně nazpíval také ústřední píseň k filmu Bony a klid 2 s názvem Little Happy a doprovází Bena Cristovaa (26) na jeho turné. Během spolupráce na písni k Bony a klid 2 se mu stal dost velký trapas. Oslovil totiž Ondřeje Soukupa s tím, aby mu napsal text, jenže tak trochu zapomněl, že Soukup skládá hudbu.

Související články

Další články