Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zpěvák Drahokoupil: V novém klipu skončil v kómatu, ale chce se rvát!

+ Další fotografie
Zpěvák Vojtěch Drahokoupil (22) vystupující jako Vojta D představil svůj nový videoklip k písni Chci se rvát! Nový singl je volným pokračováním k písni Anděl tvýho světa, a chystá se ještě jeden – Vojta má totiž v hlavě rovnou celou trilogii vzájemně propojených klipů.

„Chtěli jsme udělat něco zvláštního, něco jinýho. Chci rvát je o tom, že se ti může v životě stát cokoliv, ale všechno je jenom v tvý hlavě, jak to ustojíš nebo tě to převálcuje. Já jsem bojovník a možná proto, když jsem psal ten text, to prostě šlo ze mě,” říká Vojta D, jemuž na konci toho minulého videoklipu tragicky zemřela přítelkyně a on se vrhl ze střechy domu v myšlenkách na ukončení života.

Klip Chci se rvát pak začíná v nemocnici, kde se Vojta probírá z komatu – a chce se se životem opět rvát. Po boku mu v novém singlu stojí Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková a trojnásobný mistr republiky v Muay Thai a K1 Erik Micka.

O prázdninách pak Vojta vyrazí mezi své fanoušky. „Jsem rád, že si Vojta postavil kapelu a bude letos k vidění na mnoha letních festivalech živě, “ říká producent Honza Gajdoš, který k písni Chci se rvát napsal hudbu. Vojta také začíná zkoušet nový muzikál Doktor OX a do toho moderuje novou hitparádu TUTYCHART na televizi TUTY.

Mohlo by vás zajímat

Další články