Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zpěvák Daniel Hůlka konečně našel tu pravou: Vyvolenou si vzal v Las Vegas a čekají spolu potomka

Gratulujeme!
Zdroj: reprofoto Tv Prima
Zpěvák Daniel Hůlka do toho konečně praštil a snad jeho vyvolená bude ta pravá. Jeho svatba proběhla v utajení v Americe ve městě Las Vegas. Vzal si krásnou přítelkyni Báru Klementovou a jejich svatební obřad byl velmi neobvyklý. Své ano si řekli u svatebního okénka z auta.

Daniel Hůlka byl dlouhou dobu vlk samotář. Měl za sebou hodně nevydařených vztahů a stále se mu nedařilo nalézt tu pravou, po které tak toužil. Nyní to vypadá, že je konečně šťastný. V tajnosti si vzal přítelkyni Báru Klementovou, a to rovnou v Las Vegas.

S novomanželkou na to vlétli hodně rychle, protože už je v očekávání. „Protože oba dva milujeme cestování a nemáme rádi klasické svatební obřady, rozhodli jsme se vzít v Las Vegas. Naše svatba proběhla u svatebního okénka, ke kterému jsme přijeli a nechali se oddat přímo v autě,“ řekl zpěvák Top Staru.

„Naše rodina a přátelé se z tohoto rozhodnutí těšili společně s námi a my jsme si náš svatební den užili tak, jak sami považujeme za nejlepší. Na svatební cestu jsme vyrazili hned po obřadě, a to k řece Colorado a největší americké přehradě Hoover Dam," řekl nadšený Hůlka.

Související články

Další články