Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zpěvák Amco v nové písni Originál složil poklonu všem ženám

Zdroj: youtube.com
česká hudba
Když český zpěvák Amco v polovině února představil na TikToku novou píseň Originál, začala se okamžitě lavinově šířit internetem. Vznikly tisíce videí, kde fanoušci tančí a napodobují zpěv (tzv. lip sync). Amco píseň věnoval všem ženám, jejich kráse a jedinečnosti. Originál je třetím singlem z připravované desky Vítej doma a již několik dní se pohybuje v trendech na YouTube.

Žijeme v digitální době, kterou na Instagramu vídáme každý den. Plnou dokonalosti, života bez problémů a iluze krásy. A právě tahle realita přivedla hudebníka Amco v uplynulých týdnech k zamyšlení a vytvoření nové písně Originál, jejíž klip získal na YT jen během několika dní téměř 100 tisíc zhlédnutí.

„Co je to krása a jaká je realita? Debaty s mojí přítelkyní a příběhy mého okolí, co se snaží roky zhubnout a denně se drží striktního jídelníčku, mě natolik fascinovaly, že jsem se rozhodl o tomto tématu napsat píseň. Originál má dodat všem ženám nadhled nad potřebou společenské dokonalosti a ukázat jim jiný pohled na krásu obecně,“ říká Amco.

Každá žena je unikátní a jedinečný originál. Aby však mohl všechny ženy a dívky inspirovat, musel zvolit neobvyklý přístup provedení. Zapojil dvacet žen a fanoušků ze svého okolí, včetně své přítelkyně Not So Funny Any nebo slovenské youtuberky Lady Ziky, a během jednoho týdne vznikl klip k písni!

„Stačila jediná ukázka, kterou jsem v polovině února uploadoval na síť TikTok a Originál se začal lavinově šířit napříč internetem. Krátkých videí, kde fanoušci napodobují zpěv a tancují choreografii je už více jak 5000,“ dodává.

Píseň si získala oblibu u českých fanoušků i na streamovací službě Spotify, kde se dostala do TOP HITS Česká republika.

Související články

Další články