Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zpěvačka z Verony bude maminkou: Veronika Stýblová ještě nedávno čelila rakovinové hrozbě

Zpěvačka z Verony bude maminkou: Veronika Stýblová ještě nedávno čelila rakovinové hrozbě
Zdroj: Se souhlasem kapely Verona
+ Další 4 fotografie
Radostná novinka
Zpěvačka známého hudebního uskupení Verona se pochlubila radostnou novinkou. Veronika Stýblová (26), která nahradila Markétu Jakšlovou, je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Těhotenství přišlo nedlouho poté, co Veronika podstoupila náročnou operaci.

Veronika Stýblová se dostala do povědomí účastí v Česko Slovensko má talent a následně zaujala, když se probojovala do finále SuperStar 2013. Mladá a talentovaná zpěvačka aktuálně působí v kapele Verona, kde v roce 2018 zaujala místo po Markétě Jakšlové, která se rozhodla, že se chce naplno věnovat rodině.

S radostnou novinkou se mladá zpěvačka pochlubila na sociální síti. "Už teď Tě milujeme, srdíčko naše!!! Rok 2020 se blíží velice rychle ke svému konci, ale i tak musím říci, že jsem zatím během tohoto roku zažila mnoho okamžiků, které hodně ovlivnily můj život! Bolesti vystřídané štěstím a nepopsatelnou radostí. O to více jsem si života začala vážit," napsala Veronika.

Náročné období

Stýblová se krom těhotenství svěřila i s něčím jiným. Začátkem roku musela podstoupit operaci, protože jí hrozila rakovina děložního čípku. "Mnoho z Vás možná zaznamenalo to, že jsem na začátku roku podstoupila operaci. Připadala jsem si vždy jako mladá a silná žena, kterou nemůže potkat nic, co by ji mohlo jakkoliv psychicky nebo fyzicky oslabit, ale stalo se. Stála jsem na hranici před rakovinou děložního čípku a byla smířená s tím, že nikdy nebudu maminka, nikdy neucítím kopnutí svého děťátka v bříšku a nikdy nezažiju ty další překrásné věci s mateřstvím spojené," vzpomíná zpěvačka.

"Život mi dal ale druhou šanci. Operace se podařila a já se rozhodla, že je na čase vzít svůj život za jiný a správný konec. Děkuji tomu nahoře, že nade mnou nezlomil hůl, a také svému manželovi, který stál vždy při mně, ať se dělo cokoliv a byl mi vždy tou největší oporou, když jsem byla mnohokrát na dně, nevěřila v sebe sama a chtěla vše vzdát," pokračovala.

"Řekli jsme si JDEME DO TOHO. Podařilo se. Budeme MAMINKA a TATÍNEK. Snažili jsme se toto naše tajemství střežit hodně dlouho, ale když už jsme v té polovině, tak jsem si říkala, že se s Vámi o tu obrovskou radost podělím!! Pevně věříme, že vše bude v pořádku, jako tomu je doposud! Děkuji moc všem těm, kteří toto dočetli až do konce! Třeba se se mnou budete chtít podělit i Vy o podobný příběh, který Vám změnil život! Už se těšíme na rok 2021 a až tu budeš s námi, zlatíčko," zakončila Veronika.

Zpěvačka se samozřejmě pochlubila také prvními snímky s bříškem, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy