Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Zpěvačka Tina po nedávném rozvodu otevřeně: Plánuje dalšího potomka?

Zpěvačka Tina slaví sedmatřicáté narozeniny.
Zdroj: Se souhlasem Tiny / koláž eXtra.cz
výročí
Slovenská zpěvačka Tina (37) ani tři roky před čtyřicítkou a dvou dětech neztrácí sex-appeal a oheň, který v ní od nepaměti žhne, a to i vzhledem k tomu, že se vypořádává s nevyléčitelnou nemocí. Ač má po rozvodu s uznávaným rapperem Separem, tak se jí lidé nepřestávají ptát, zda by ráda třetího potomka. Zpěvačka se jim jednou pro vždy rozhodla odpovědět, jak to tedy má.

Slovenská zpěvačka a moderátorka Tina (37) alias Martina Csillaghová dnes slaví sedmatřicáté narozeniny. Maminka dvou dětí, a to dcery Tii Liliany, kterou má s bývalým manželem, rapperem Separem, a syna Leonarda z předchozího manželství nepřestává překvapovat, v den jejích narozenin se ukázala jako blondýnka a její fanoušci ji začali spojovat se zpěvačkou Rihannou. "19te výročie 18tych narodenín," napsala k fotografii, kterou zahrnulo spoustu přáníček k narozeninám.

Další potomek a nová láska?

Fanouškům se navíc dojemně svěřila s velmi soukromou věcí. Jeden ze sledujících jí položil dotaz, zda by chtěla dalšího potomka, a Tina reagovala těmito slovy: "Před lety ještě ano. Dnes už ale vím, že mám odrozené všechno, co mělo být odrozeno," vzkázala jasně na sociálních sítích.

Po nedávném rozvodu s Michalem Kmetěm alias Separem, který si v minulosti prošel bojem se zákeřnou rakovinou, si udržují zdravý, rodičovský vztah. "Jsme v kontaktu, v míru a je to fajn," svěřila se nedávno na Instagramu.

Bývalá moderátorka SuperStar je navíc poslední dobou často spojována s rapperem Ferem Churým alias Puertem. S informací přišel v listopadu deník Blesk, ale lásku zatím oficiálně nepotvrdili.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy