Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Tereza Kerndlová opět provokuje! Tahle prsa musíte vidět!

Tomu říkáme pohled pro bohy!
+ Dalších 19 fotografií
Jedna z nejvíc sexy zpěvaček u nás nám opět potvrdila to, že ji stojí za to sledovat na každém kroku. Tereza Kerndlová se opět nádherně vyprsila!

V českém showbyznysu se hledá půvabná, mladá a sexy zpěvačka opravdu těžce. Naštěstí jich tu ale pár máme, a co víc, ani jedna z nich se nebojí jít se svojí holou kůží na trh. Jedna z takových je i Tereza Kerndlová. Nebojte, o Helenu Vondráčkovou (69) tentokrát nejde…

Sexy zpěvačka se svůdným hlasem Tereza Kerndlová (30) sice nedávno oslavila třicátiny, ovšem na svůj věk rozhodně nevypadá. Díky kvalitním genům místo na třicet vypadá na dvacet pět. Určitě se jí tato výhoda bude hodit i do budoucích let.

Přestože je už nějaký ten pátek vdaná za svého o šestnáct let staršího manažera Reného Mayera (46), dodnes umí Tereza svými provokativními fotkami dostat všechny muže do kolen! Nedávno to opět předvedla prostřednictvím fotky, kterou hodila na svůj Instagram. Na fotce je Tereza s velmi hlubokým výstřihem, díky kterému je krásně vidět její opravdu dokonalé a přírodní poprsí. S tímto outfitem Tereza vyrazila na akci do Ostravy, kde se vyhlašovala anketa Sportovec roku.

Mohlo by vás zajímat

Další články