Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zpěvačka Sia se stala matkou: Tajně adoptovala dva osmnáctileté chlapce

Zpěvačka Sia se stala matkou: Tajně adoptovala dva osmnáctileté chlapce
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
rodič
Zpěvačka Sia (44), která je známá tím, že ji všude doprovází mladičká tanečnice z jejích videoklipů a obličej si zakrývá parukami, se svěřila, že se v loňském roce stala matkou. Adoptovala totiž dva osmnáctileté chlapce.

Aniž by o tom kdokoliv věděl, podařilo se zpěvačce Sie v loňském roce tajně adoptovat dva osmnáctileté chlapce. Své tajemství, že se stala matkou, prozradila při rozhovoru pro americkou rádiovou stanici SiriusXM Hits 1.

Sia o synech promluvila v souvislosti s karanténou. „Minulý rok jsem adoptovala dva chlapce. Bylo jim 18, dnes už jim je 19. Mám je velmi ráda,“ svěřila zpěvačka. „Karanténa kvůli koronaviru je pro ně složitá. Oba ale dělají věci, které jsou pro ně užitečné, zaměřují se na vzdělávání,“ popsala.

Zpěvačka si dává na svém soukromí velmi záležet, v minulosti ji například naštval prodej jejích nahých fotek, a tak je sama zveřejnila na sociální síti. Jména svých dvou synů neprozradila a vypadá to, že v nejbližší době o nich nic dalšího neřekne.

Utrpení

Sia si před lety prošla těžkým obdobím poté, co na konci devadesátých let přišla o přítele kvůli tragické autonehodě. Propadla smutku, stala se závislou na lécích na uklidnění a alkoholu a přemýšlela nad sebevraždou. O tu se nakonec nepokusila a zdá se, že díky svým adoptovaným synům je nyní zase o něco šťastnější.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy