Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Zpěvačka Sharlota o svém manželství: Od svatby se s manželem téměř nevídá

Sharlota na tiskovce Miss Czech Republic.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Rapperka Sharlota byla jedním z hostů na tiskovce Miss Czech Republic, která se konala tento týden v Pragovce. Redakce eXtra.cz byla na akci také přítomna a zpěvačku ihned vyzpovídala. Sharlota promluvila o manželství, jak na sebe s Lukášem Blakkem nemají vůbec čas, o připravovaném muzikálu Okno mé lásky nebo i tom, kam se chystají na líbánky. 

Česká rapperka Sharlota je známá nejen díky svému krásnému zpěvu, ale také kvůli jejím outfitům, na kterých si hodně zakládá. Potetovaná zpěvačka se nedávno vdala za dlouholetého přítele Lucase Blakka. Svatbu měli na tajňačku, která ale byla velkolepá. Po svatebním dnu ale moc fotek neuniklo. Svatbu provalili svatebčané na sociálních sítích, mezi kterými byla například moderátorka Oktagonu Kateřina Klinderová alias Kundosaki nebo rapper Renne Dang.

Sharlota se objevila na tiskovce Miss Czech Republic, kterou moderovala Taťána Makarenko. Zpěvačka se svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz o detailech jejího manželství s Lukášem i tom, jestli někdy uvažovala o přihlášce na soutěž krásy. "Já jsem se soutěže krásy účastnila jako malá na táborech a jako dítě jsem si to moc užila. Pak už jako starší jsem věděla, že jsem hrozně vzrůstově malá. Takže jsem se mohla stát maximálně fotomodelkou. Tak se mi splnil sen, když jsem se objevila na titulce od časopisu Bravo," řekla Sharlota.

S manželem se od svatby moc nevídá

Na otázku, jestli by ji vzali do soutěže teď, když je oblečená v inkoustu, odpověděla: "Já si myslím, že nikoliv. Já tím, jak jsem už starší, tak bych ani o tento typ prestiže nestála. Táňa si vybírá specifický typ žen, které tam chce mít, a dělá to velmi dobře," popsala rapperka. Také se zmínila o manželství, jak se jí žije s novomanželem. "Já řeknu úplně na rovinu, že jsme se od té doby moc neviděli. Hned pozítří po svatbě jsme jeli na dvoják na koncerty, jsme v pracovním režimu. Já jsem každý den v divadle a i přesto, že spolu dokážeme jít jednou, dvakrát za týden na akci, tak to neberu jako osobní čas. My už jsme za těch osm let na to zvyklí, to pracovní tempo je někdy náročnější, pak máme třeba víc volna a jezdíme na výlety si vyčistit hlavu," sdělila zpěvačka.

Líbánky v Los Angeles

Sharlota s Lucasem zatím nebyli na žádných líbánkách. "Plánujeme líbánky příští rok. Pojedeme určitě do Ameriky, to je náš velký sen. Vím, že až třeba budeme mít rodinu, tak s dětma se už nedostaneme. Já chci jet do Los Angeles, půjčit si auto a procestovat tam ty úžasný místa, který známe z filmů," svěřila se rapperka.

Divadlo je spíš koníček než práce

Zpěvačka se pečlivě připravuje na muzikál Okno mé lásky, kde ji bude alternovat Natálie Grossová a Felicita Prokešová. "Teprve teď budeme mít 14 dní volno, ale jinak zkouším opravdu každý den v divadle a je to vážně náročný. Já to chci vlastně přiblížit i mladším ročníkům, že práce v divadle není sranda. A přijde mi škoda, že stát tuhle kulturu moc nepodporuje. Herci a tanečníci nemají placené zkoušky a výdělek jde až z daných čísel sledovanosti. Takže si myslím, že tohle může dělat člověk, který to opravdu miluje," promluvila Šája v rozhovoru.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy