Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zpěvačka Pink si prošla peklem: Rozvod rodičů ovlivnil její manželství

Zpěvačka Pink si prošla peklem: Rozvod rodičů ovlivnil její manželství
Zdroj: Profimedia
NAROZENINY

Rebelka Pink nedávno vydala nový singl. Světlo světa spatřil i dokumentární film, který fanouškům odhaluje zákulisí koncertního turné, ale také Pink v roli matky či manželky. Její rodinná idylka má ale pár trhlinek. Nevěrného manžela si Pink nechala jen díky manželské poradně a párové terapii. Informoval o tom server Buzzfeed.

Americká zpěvačka Pink, vlastním jménem Alecia Beth Moore, dnes slaví 42. narozeniny. Svou přezdívku získala už v dětství - díky červeným tvářičkám, které jí vyskočily, když byla v rozpacích.

Pink brzy propadla drogám

Pink byla obyčejnou americkou teenagerkou, která však v sedmi letech prožila rozvod rodičů. A ten dá malým dětem vždy zabrat.

Už jako malá zpívala, ale na začátku v kostele a jako gospelová zpěvačka. V pubertě zaměřila svou pozornost na rap a spojila se s kapelou Schools of Thought. Pink byla velmi talentovaná, a tak ve svých čtrnácti letech složila první singl.

Své písně představovala každý týden v oblíbeném klubu Fever, do kterého jednoho dne přišel zástupce společnosti MCA Records a nabídl Pink místo v nové kapele Basic Innstinct. V té však vydržela jen chvíli.

Pink se dostala k slávě velmi brzo, což si vyžádalo i svou daň. Už ve svých patnácti letech bojovala s drogami, ty ale nakonec zvládla ukočírovat.

Jako zpěvačka slavila úspěch s albem Can´t také me home, které vydala v roce 2000. A na vrchol popularity ji vyneslo druhé album, na kterém byly hudební pecky jako Get the party started, Just like a pill nebo Family portrait.

Pink a její nevěrný manžel

Její kariéra byla rozjetá naplno, Pink si užívala plné koncertní haly a získávala hudební ceny. Zahrála si taky v akční komedii Charlieho andílci: Na plný pecky, ke které složila i soundtrack.

V roce 2006 si vzala za manžela motokrosového závodníka Careye Harta, se kterým je doteď. Na dva roky se však rozešli, ale nakonec se k sobě vrátili. Společně mají i dvě děti – dceru Willow Sage a syna Jamesona Moona.

Právě kvůli nim se Pink a Hart snaží manželství udržet a usilovně na něm pracují, i když jí její muž byl několikrát nevěrný. Společně proto navštěvují manželskou poradnu a párovou terapii, která u nich opravdu zabírá.

Pink, která se angažuje v mnoha charitativních projektech, nedávno vydala nový singl All I Know So Far. Tato píseň je uchopena jako dopis její dceři, ve kterém shrnuje, co vše se doposud naučila a zažila. Stejný název nese i dokument, který mapuje nejen její poslední turné, ale který diváky zároveň nechává nahlédnout do zpěvaččina soukromí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy