Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zpěvačka Nikol spolupracuje s Jablonským: Nejdříve text k písni a teď zábavný pořad

Petr Jablonský a zpěvačka Nikol.
Zdroj: Se souhlasem P. Jablonský
+ Dalších 5 fotografií
Spolupráce

Nikola Votrubová (24), vystupující jednoduše jako Nikol, se věnuje hudbě již odmala. Upozornila na sebe hlavně jako účastnice soutěže SuperStar 2021, kdy postoupila do top 50 zpěváků. Nyní ji ke spolupráci oslovil imitátor Petr Jablonský (43), s nímž nyní vystupuje jako sparing partner v zábavném pořadu, jak stojí v tiskové zprávě.

Nikol se do povědomí české veřejnosti dostala svou účastí v televizní hudební soutěži SuperStar 2021. Po postupu do top 50 zpěváků soutěže byla oslovena nejen mladými muzikanty YouTube scény ke spolupráci na duetech a videoklipech. Duet nazpívala také se zpěvákem Andreou Andereim a vystoupila několikrát nejen s ním v živých hudebních přenosech italské televize Lazio v Římě.

Spolupracuje s Jablonským

K významnější spolupráci na české scéně Nikol oslovil imitátor a herec Petr Jablonský, po jehož boku vystupuje jako sparing partner v novém zábavném pořadu. Jablonský se stal zároveň "dvorním textařem" její započaté hudební produkce, o jejíž start se postaral skladatel, zpěvák a kolega ze soutěže SuperStar Kuba Kubín.

Ten následně složil hudbu k písni Sára, která se zaměřuje na téma autismu.Píseň je pro Nikol vyloženě srdeční záležitostí jakožto sourozence autistky, ale také jakožto milující sestry. Text na toto téma citlivě zpracoval Petr Jablonský,“ stojí v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici.

Videoklip je dostupný na platformě YouTube.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy