Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Nena slaví šedesátiny: Promluvila o hudební pauze a svatbě na stará kolena

Zdroj: wikipedia. org, Foto: Stefan Brending, Lizenz
+ Další 3 fotografie
NAROZENINY
Zpěvačka Nena, kterou proslavil hit 99 Luftballons, stále neúnavně koncertuje. Pro německé noviny Bild am Sonntag ale promluvila o tom, že už si umí představit delší hudební přestávku a dokonce i svatbu se svým dlouholetým partnerem, bubeníkem Philippem Palmerem, se kterým má dvě děti.

"Už si umím představit delší hudební přestávku. Ale až po příštím turné," řekla zpěvačka, jejíž hit 99 Luftballons má spousta lidí zažraný pod kůží, německému periodiku Bild am Sonntag.

Nad ústupem z centra pozornosti už přemýšlí v jasných konturách. "Nemusí to být nikam příliš daleko. Ráda cestuji po Evropě," prohlásila ještě před koronavirovou krizí. "Je ale důležité, aby se jednalo o klidné místo, kde se můžu ponořit do sebe. Možná nějaký ostrov," dodala Nena

Nena se možná na stará kolena vdá

S bubeníkem Philippem Palmerem (47) žije na psí knížku už od 90. let. Přestože spolu mají dvě děti - Samuela Vincenta (24) a Simeona Joela (22) - o svatbě nikdy neuvažovali. Zdá se, že v budoucnu bude všechno jinak. "Věk nechrání před hloupostí. Takže je docela možné, že se jednoho dne vdám," připustila Nena. "Je to ale jen pocit," brzdila své prohlášení hned poté.

Nena je propagátorkou hnutí Ehe für alle" (Manželství pro všechny), které podporuje manželství stejnopohlavních párů. Kromě dvou dětí ze vztahu s Philippem Palmerem má zpěvačka, jejíž skutečné jméno je Gabriele Susanne Kerner, ještě další dvě děti. Dvojčatům Sakiasovi a Larisse je 29 let a jejich otcem je herec Benedikt Freitag. Její páté dítě, chlapeček Christopher Daniel, se narodilo kvůli chybě lékařů při porodu postižené a zemřelo ve věku 11 měsíců.

Nena znamená děvčátko

Kromě zmiňovaného hitu 99 Luftballons se Nena proslavila i písní Anyplace, Anywhere, Anytime, kterou společně se zpěvačkou Kim Wilde nazpívala v roce 2002. Svoji přezdívku, kterou používá jako umělecké jméno, získala už ve třech letech, když pobývala s rodiči ve Španělsku. Nena totiž znamená španělsky děvčátko.

Související články

Další články