Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Monika Absolonová už nechce vypadat jako velryba! Jak se rozhodla s přebytečnými kily navždy zatočit?

Monika si je moc dobře vědoma, že její tělo stále není ve formě.
+ Další 4 fotografie
Sice je to už tři čtvrtě roku, co zpěvačka Monika Absolonová (39) porodila vytouženého syna Tadeáše, tak stále bojuje s poporodními kily. Zatím se jí to tedy moc nedařilo, ale teď se zařekla, že už nechce být za velrybu, a pustila se do drsné diety. A začalo se vyplácet. Proč se vlastně na vlastní tělo tolik naštvala?

V těhotenství se bohužel žádná žena nevyhne tomu, aby nepřibrala nějaké to kilo navíc. Jenže sympatická zpěvačka nakynula do obrovských rozměrů, měla 33 kilo navíc a to se vážně těžce shazuje!

Sice se s tím Monika nechtěla trápit a hlavně si toužila užívat syna, kterého si tolik vysnila. Jenže už ji začalo štvát, že se stále do ničeho nevejde a lidé na ni koukají zle. Přeci jen to žádné tintítko vážně není a musela nosit jen volné černé šaty, aby to vše zakryla.

Ale už se na sebe nemohla koukat do zrcadla, tak se rozhodla konečně dokopat do diety a cvičení. Už má dole tři kila a dalších dvanáct plánuje v nejbližší době shodit. Jak se snaží nad nezbednou váhou vyzrát?

„Začala jsem zase chodit na hot jógu na Floru, pravidelně běhám, už jsem uběhla pět kilometrů, a už čtrnáct dní držím dietu, kterou mi doporučila kamarádka Táňa Kovaříková, které se povedlo úžasně zhubnout. Nejím pšenici, nic z kravského mléka, žádné tuky,“ vypočítala. „Zatím mám dole tři kila, tak to snad půjde dál stejně dobře,“ dodala.

Partner jí prý kila navíc nevyčítal. „Když jsem s Tadeášem, který by mi stál i za čtyřicet kilo navíc, tak si připadám v pohodě, Ale když jsem sama, tak to je, jako bych byla uvězněná v cizím těle. Dřív jsem řešila každý špíček, teď bych se musela oběsit. Svou roli zahrálo i to, že jsem přestala kouřit, ke čtyřicítce se zpomaluje i metabolismus. V tom, že jsem tolik přibrala, hrálo roli víc faktorů,“ míní.

A proč se vlastně najednou rozhodla tak narychlo zhubnout? Monika bude totiž jednou z účinkujících, kteří vystoupí 27. srpna v přímém přenosu televize Prima. Ta bude vysílat z vinohradského divadla charitativní koncert pro nadaci Venduly Svobodové Kapka naděje. Celý večer se jmenuje Dobrák od kosti, jehož výtěžek je určen na dárcovství kostní dřeně.

Monika ještě neví, co si vezme na sebe, ale doufá, že to budou šaty o několik konfekčních velikostí menší. Přeci jen by se ráda vešla na televizní obrazovku bez toho, aby se jí diváci posmívali kvůli širším rozměrům. Tak uvidíme, jak s tím zpěvačka nakonec zabojuje, a už se těšíme na výsledek.

Mohlo by vás zajímat

Další články