Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zpěvačka Monika Absolonová otevřeně o rozchodu: Vůbec jsem ho nečekala

Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Otevřená zpověď

Zpěvačka Monika Absolonová (44) si prošla během několika měsíců těžkým obdobím. Na jaře se rozešla se zadluženým hokejistou Tomášem Hornou (40) a na jejich dva syny zůstala úplně sama. V pořadu Show Jana Krause prohlásila, že po rozchodu vždy vypadá lépe.

Česká zpěvačka Monika Absolonová se objevila v pořadu Show Jana Krause. Na lichotku, že jí to velmi sluší, odpověděla: „Po koronaviru jsem nevypadala úplně jako rozkvetlá, ale pak jsem se rozešla, a já po rozchodu vždy vypadám lépe,” smála se zpěvačka.

Na začátku května letošního roku se rozešla se zadluženým hokejistou Tomášem Hornou, s nímž byla od roku 2014. Zároveň přiznala, že ani nevěděla, že rozchod přijde. „Ještě týden předtím jsem si koupila takovou dietu, že jsem už opravdu tlustá a že se blíží otevření divadel a sezona, tak abych zhubla,” prozradila. Porozchodové období jí pak přineslo nečekanou, ale velmi účinnou dietu.

Ulevilo se mi

Dodala také, že rozchod je vždy smutný, když jsou v něm děti. Ty má pár dvě, syny Matouše a Tadeáše. Zároveň ale podle ní může člověk dojít k poznání, protože se alespoň zbaví nějakého problému a vlastně se mu tak i uleví. „A to se právě stalo mně,” nechala se slyšet.

V rozhovoru se jí Jan Kraus nebál zeptat ani na velmi intimní otázky, které se týkaly jejích vztahů. Zpěvačka na to pohotově odvětila, že jí bude pětačtyřicet a ve vztazích trochu tápala, ale zároveň jí nikdo nemůže upřít, že se snažila. „Určitě bude nějaká chybka i u mě, i když teda myslím, že ne moc. Domnívám se ale, že mám jednu zásadní chybu, a to tu, že jsem vždy tak šťastná, když jsem zamilovaná, že absolutně přehlížím věci, které bych přehlížet neměla,“ vysvětluje.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy