Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Míša Nosková pořádně zhubla a předvedla prsa a vymakané břicho v plavkách. Jak se bývalé boubelce povedlo zhubnout?

Míša se teď vážně nemá za co stydět.
+ Další 4 fotografie
Byly časy, kdy muzikálová diva Míša Nosková měla pár kil navíc, ale ty jsou už dávno pryč. Teď má dokonalé křivky, které tak ráda vystavuje v bikinách, a není se čemu divit. Tvrdě na sobě dřela a vyplatilo se!

A jak se vlastně hvězdě muzikálů podařilo s tukovými zásobami tak skvěle zatočit, aniž by byla vychrtlá jako anorektička?

„Pravidelně běhám a hlavně jsem se zamilovala do nového sportu. Nový je teda pro mě. Úplně jsem propadla wakeboardingu,“ pochlubila se Míša, která stihla v létě ale i pracovat.

„Letos jsem byla celý týden na tanečních kurzech jazzu a moderny. Tančili jsme až šest hodin denně. Jinak jsem spíš čerpala síly, protože mě čekají tři nové projekty, které budou dost náročné, a hlavně brzy začne poslední sezóna muzikálu Mamma Mia,“ prozradila zpěvačka, která se začátkem léta se svým exmanželem domluvila na střídavé péči jejich dcerky Elišky a nemůže si to vynachválit.

Mohla mít i čas sama na sebe, takže vyrazila s kamarádkou na Krétu, kde si nejen užívala sluníčka a moře, ale nezahálela a sportovala i na dovolené. Prostě vysekaná postava se neptá a musí se pořádně udržovat.

Jen se podívejte, jak to Míši sluší. Nejenže je na ní vidět, že je šťastně zamilovaná, ale jde poznat, jak je spokojená i s tělem. Přeci jen jako bývalá anorektička to dost řeší a chce se líbit ještě víc než ostatní ženy.

Mohlo by vás zajímat

Další články