Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zpěvačka Melissa Etheridge truchlí: Ve věku 21 let jí zemřel milovaný syn

Zpěvačka Melissa Etheridge truchlí: Ve věku 21 let jí zemřel milovaný syn
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
smrt
Americká hudebnice Melissa Etheridge (58) přišla o svého milovaného syna. Beckettovi bylo pouhých 21 let, když nad ním vyhrála závislost na opiátech a předávkoval se. Smutnou informaci potvrdila sama zpěvačka na svých sociálních sítích.

Zpěvačka Melissa Etheridge na svých sociálních sítích oznámila, že zemřel její milovaný syn Beckett. Na onen svět odešel ve věku 21 let poté, co nedokázal vyhrát boj se závislostí na opiátech a předávkoval se.

Smutnou novinku zpěvačka oznámila fanouškům vzkazem na Twitteru, okolnosti později popsala na Instagramu. „Můj syn Beckett, kterému bylo jen 21, dlouhou dobu bojoval se závislostí, ta nad ním ale vyhrála,“ napsala Melissa.

„Bude chybět všem, kteří ho milovali, rodině i přátelům. Mé srdce je zlomené. Jsem vděčná za všechny zprávy, kterými mi vyjadřujete soustrast, cítím z nich vaši lásku a zármutek. Přemýšlíme, co jsme ještě mohli udělat, abychom ho zachránili, ale aspoň nyní víme, že už ho nic nebolí,“ vzkázala zpěvačka na sociální síti.

Zpěv ji léčí

Melissa Etheridge fanouškům vysvětlila, co přesně se jejímu synovi stalo a ke vzkazu dopsala, že ke zpěvu se brzy vrátí. Hudba ji prý vždy dokázala léčit. Nyní ale potřebuje čas, aby se smířila se strašlivou ztrátou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy