Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zpěvačka Mátlová se těší na Ples v Rudolfinu a prozradila: DJ Bobo je můj druhý tatínek

+ Další 3 fotografie
Plesová sezona vrcholí a ani na sobotním Plesu v Rudolfinu nebude chybět česká smetánka. Do proslulé koncertní síně se chystá i zpěvačka Kateřina Mátlová (40), která si říká Kate Matl. Půvabnou blondýnku jsme zastihli při zkoušce šatů u návrhářky Mirky Horké. Nehodlá nic ponechat náhodě!

Mátlová je častěji v zahraničí než doma, Ples v Rudolfinu si ale nemohla nechat ujít. Do Česka se vrátila s předstihem, aby se stihla dokonale připravit. "Ještě nemůžu přesně prozradit, jaký model do Rudolfina vynesu. Určitě to ale bude Mirka Horká," svěřila eXtra.cz zpěvačka.

"Šperky budu mít určitě půjčené, protože spolupracuji s různými šperkařskými domy. Na Plesu jako Brno, kterým se ta plesová sezona otevírala, už jsem měla Boucheron, takže tím to i uzavřu," pokračuje Kateřina, kterou na sobotní ples doprovodí přítel.

Bobo je druhý táta

Půvabná blondýnka je už několik let dvorní zpěvačkou DJ Boba (52). Když šla na konkurz, okradli ji o všechna zavazadla, a přesto uspěla. Spolupráce se světoznámým diskžokejem pak přerostla v přátelství. "Je jako můj druhý tatínek. Když si nevím rady, vždycky mi poradí," přiznala Mátlová.

Až doplesá v Rudolfinu, pracovní zápřah bude pokračovat. Pojede turné po Německu a bude mít tu čest zazpívat českou hymnu na fotbalovém utkání v New Yorku.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy