Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zpěvačka Martina Pártlová se bude vdávat: Žádost o ruku v přímém přenosu

+ Dalších 10 fotografií

Zpěvačka Martina Pártlová (44) se zasnoubila. O ruku ji požádal její partner Josef Vařeka (30), s nímž má dcerku Stellu. Žádost o ruku to byla vskutku netradiční, jelikož proběhla během natáčení pořadu 7. pádů Honzy Dědka vysílaného na TV Prima.

Zpěvačce Martině Pártlové a jejímu příteli Josefu Vařekovi se dcerka Stella narodila již v roce 2021. Tehdy však o svatbě nepadlo ani slovo. To se ale nyní změnilo.

Vařeka svou milou požádal o ruku přímo před zraky diváků a moderátora během natáčení primáckého pořadu 7. pádů Honzy Dědka. V pořadu se totiž moderátor Dědek zeptal na to, proč ještě neproběhla svatba.

Nečekaná žádost o ruku

„My jsme jakoby tu svatbu nestihli před početím. A v rámci početí to nemělo smysl, to by nebyl mejdan. Byl jsem na jedné svatbě, která byla během početí, od Martiny kolegyně od Nikoly. Jediný já a její táta jsme se tam zdělali,“ uvedl jako důvod Vařeka, zatímco Pártlová na něj koukala.

„Stelle jsou dva roky,“ připomněl mu Honza Dědek. „Dobře, co mam dělat?“ požádal ho o radu Vařeka. „Požádat ji o ruku?“ poradil mu Dědek a ani on v tu chvíli netušil, že ho Josef Vařeka skutečně poslechne. „Vezmeš si mě?“ zeptal se vážně Josef Vařeka viditelně šokované Martiny Pártlové. Ta totiž takovou reakci opravdu nečekala, a zřejmě ani nikdo jiný v sále.

Martina promluvila o zásnubách

Co na to odpověděla, to uvidí diváci 10. října. Martina Pártlová však na svůj Instagram napsala následující: „Od toho dne máme tichou domácnost.“

Související články

Další články

Nejnovější kauzy