Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zpěvačka Marie Pojkarová je opět šťastná! Po tragické smrti dítěte má vnučku s krásným jménem

Marie Pojkarová pozvala redakci eXtra.cz domů.
Zdroj: eXtra.cz/Markéta Kuča
+ Další fotografie
štěstí

Zpěvačka Marie Pojkarová (63) si v poslední době vytrpěla své! Na kolena ji srazila obrovská tragédie - na syndrom náhlého úmrtí kojence jí zemřela milovaná vnučka. A další rána, byť ne tak drastická, ji postihla i před pár týdny. Napadli ji dva psi a skončila pomlácená a s krvavým obličejem. Teď to ale vypadá, že se na Marii konečně opět usmálo štěstí. Narodila se jí totiž krásná vnučka.

Marie Pojkarová o tragédii v rodině

Zpěvačka Marie Pojkarová, která proslula hitem Pejskové se koušou, měla hodně složité životní období. Nejdříve přišla velká tragédie - zpěvačka tak přišla o vnučku. "Moje krásná roztomilá holčička je opravdu po smrti! Tolik radosti jsem z ní měla. Těšila jsem se, až jí budu dávat mašličky a budeme si spolu hrát. Jsem z toho zničená," nechala se slyšet před časem.

"Podle pitvy šlo o syndrom náhlého úmrtí kojence. I když někteří hned obviňovali matku, ta ji opravdu v opilosti nezalehla," prozradil tehdy eXtra.cz zdroj z blízkosti okolí zpěvačky.

Marie Pojkarová o útoku psů

Aby toho nebylo málo, na konci srpna se Marii Pojkarové stal velmi nepříjemný incident na cvičišti pro psy. Instruktorka dala povel, aby všichni psi byli puštěni z vodítek. Pojkarová se necítila bezpečně, proto se rozhodla, že půjde počkat do auta. "Když jsem odcházela k brance, tak se přiřítili dva psi a zezadu mi podrazili nohy," řekla eXtra.cz.

"Špatně chodím a jak jsem spadla i na obličej, tak jsem si málem vyrazila přední zub a rána na rtu začala hodně krvácet. Začala jsem na zemi bolestí brečet a nemohla se zvednout," dodala s tím, že měla celou tvář od krve.
Marie Pojkarová je konečně šťastná

Po sérii smutných a nešťastných událostí se na zpěvačku nyní konečně usmálo štěstí. Před pár dny se jí narodila rozkošná vnučka s krásným jménem. "Vnučka Vivien se narodila ve středu dopoledne v 10:40, mám ohromnou radost," prozradila eXtra.cz šťastná Marie Pojkarová.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy