Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Zpěvačka LP tajně natáčela v Praze. S Radkou Pavlovčinovou to rozjela před kamerou, nechyběly žhavé polibky a svůdný taneček

Zpěvačka LP natáčela v Praze: S Radkou Pavlovčinovou si střihla žhavé scény
Zdroj: Se souhlasem Radky Pavlovčinové/koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Žhavé scény

Herečka Radka Pavlovčinová (34) se objevila v klipu světově uznávané umělkyně vystupující pod pseudonymem LP (42). Americká zpěvačka je mimo jiné známá i svými skladbami pro umělkyně jako Cher, Christina Aguilera, Celine Dion, Rihanna a další. LP si osobně asi z 350 zájemkyň vybrala právě Pavlovčinovou do svého klipu One Like You z právě připravovaného alba, jak pro eXtra.cz prozradil tým zpěvačky.

Zpěvačce a herečce Radce Pavlovčinové se naskytla zajímavá příležitost. Objevila se totiž ve videoklipu americké zpěvačky a textařky LP. Videoklip k písni One Like You z právě připravovaného alba se natáčel v divadelním prostředí kabaretu Royal na pražských Vinohradech, jak pro eXtra.cz prozradil tým zpěvačky.

Spontánní příběh lásky dvou žen vytvořil pro americkou zpěvačku česko-americký tým tvůrců a Pavlovčinová hrála právě roli milenky. Celosvětová premiéra videoklipu byla 21. června v 18:00 hodin na YouTube.

Pavlovčinová je nadšená

„Je to pro mě splněný sen. LP jako zpěvačku a tvůrkyni obdivuju už léta, miluju její hudbu a hlavně její videoklipy. Líbí se mi v nich ženská tematika, zpracování, jsou divoké, rozmanité a upřímné,“ prozradila Radka, která dodala, že ji ani ve snu nenapadlo, že by dostala příležitost zahrát si v jejím videoklipu.

V životě by mě nenapadlo, že by něco takového bylo reálné. Ale ano, věřím v to, že všechno je možné, a ten zážitek mi to jen potvrdil. Natáčení trvalo pouze jeden den, děj se točí kolem kasina a krásných burlesek v nádherných kostýmech a některé scény byly velmi sexy," popsala tvorbu klipu.

Co se týče natáčení, Pavlovčinová si pochvaluje jak samotnou LP, tak i celý její tým, který byl prý ohromně přátelský a pohodový. "Pořád jsme se smáli a vtipkovali, atmosféra byla uvolněná, klidná. Fascinovalo mě, jak se taková obrovská světová hudební ikona vůbec nebere vážně a každou chvíli si dělá legraci jak ze sebe, tak ze všech a všeho kolem. Ten natáčecí den byl pro mě nádherným zážitkem, který dodnes vnímám jako jeden z nejkrásnějších mého života,” zavzpomínala ještě Pavlovčinová.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy