Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Zpěvačka legendární skupiny Blondie: Vzestup ke slávě byl skvělý, ale nejlepší byl heroin

+ Další 4 fotografie
upřímnost
Sexsymbol 70. a 80. let, žebříčky uznávaná kráska, herečka, punkerka, ale hlavně frontmanka slavné a komerčně úspěšné kapely Blondie. Tohle všechno skvěle vystihuje ikonickou zpěvačku Debbie Harry (74), která se rozhodla napsat autobiografickou knížku. Co za pikantnosti na sebe diva prozradila?

Debbie Harry (74) je ikonou 70. a 80. let. Přirozenou krásou zaujala celý svět a hlasem, který dlouhá léta zněl v kapele Blondie, se dostala pod kůži mnoha fanouškům. Kromě zpěvu se věnovala i herectví a zazářila například ve filmu Videodrom.

Zpěvačka se rozhodla všechny své životní zážitky sepsat a vydala autobiografickou knihu nesoucí název Face It. Debbie v knize prozrazuje hodně a také tam vzpomíná na život držící se motta sex, drogy a rokenrol.

„Každý na scéně užíval drogy,“ zaznělo v knize. „Tak to tehdy chodilo, byla to součást vašeho společenského života, součást tvůrčího procesu, bylo to šik a zábavné,“ vysvětlovala Debbie.

Poprvé drogu okusila s Gilem Fieldsem a byl to heroin. Její tehdejší přítel jí narýsoval tenkou čáru šedého prášku. „Šňupli jsme si to a já jsem cítila jakýsi nával, který jsem nikdy předtím necítila,“ popisovala první zkušenost s opiátem. A to byl pro Debbie zřejmě zlomový okamžik, protože ačkoliv vzestup ke slávě přirovnávala k sexu, nic pro ni nebylo lepší než heroin.

„Tohle je tak dobré, uvolňující. Nemusím nad ničím přemýšlet,“ honilo se jí hlavou už při první dávce. „Bylo to tak delikátní a nádherné. Když jsem potřebovala vyplnit prázdná místa v životě nebo když jsem se potýkala s nějakou depresí, neexistovalo nic lepšího než heroin. Nic,“ zdůraznila zpěvačka. Podívejte se do fotogalerie na ikonickou Debbie, která si ujížděla na drogách.

Mohlo by vás zajímat

Další články