Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvačka, která jako 11letá holčička v televizi šokovala hláškou o střílení prasat, se objeví v Hlasu. Tohle je její příběh slávy

Někteří lidé bažící po tom, aby si někdo všiml jejich talentu, zkouší štěstí v několika soutěžích, které naše komerční televize vysílají. Někdo proleze všechno, co se dá, a někdo zkusí štěstí jako malý a po letech se opět zúčastní další soutěže, kde může získat zajímavé zkušenosti a pomoc v pěvecké kariéře.

Přesně takhle to měla ve svém životě Vendula Příhodová z Tasova, která už jako jedenáctiletá účinkovala v pořadu televize Nova Rozjezdy pro hvězdy, kde se jí svým talentem a přirozeným vystupováním podařilo vyhrát. Vendula tehdy jako copatá holčička dostala moderátora Karla Šípa hláškou o zabijačce.

Další výzvou pro ni bylo přihlášení do Hlasu ČeskoSlovenska. Její příběh a ukázku náročného vystoupení si můžete prohlédnout ve videu, a pokud je vám Vendula sympatická, už dnes večer se objeví v dalším díle Hlasu na TV Nova.

Související články

Další články