Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Kesha se nechala opíchat botoxem. Vypadá jako kapr

Zpěvačce botox moc neprospěl.
Zdroj: profimedia.cz
Bláznivá, krásná a úspěšná zpěvačka Kesha (28) tak trochu pozměnila svoji image a zkrášlila. Chtěla se tak ještě víc líbit svým fanouškům a vlastně udělat radost ne jenom sama sobě, ale i jim. Když se pak ale ukázala světu, všichni byli v šoku. Nepřehnala to?

Každá žena chce vždy vypadat co nejlépe. A co teprve když je v showbyznysu a pod dohledem médií. To je pak zapotřebí, aby se o sebe člověk ještě víc staral. Kesha se chtěla líbit svým fanouškům, a tak si řekla, že by měla změnit i svoje rty. A tak si je nechala přifouknout. Nebyla to ale zrovna správná volba.

Čeho je ale moc, toho je příliš. Rty se jí zvětšily docela hodně, úprava se tedy moc nepovedla. A tak má teď Kesha z ostudy kabát. Zpěvačka je celá oteklá, rty má příliš velké a vypadá jako kačena. A všem je jen pro smích. Příště si hodně rychle rozmyslí, jestli se svěří do rukou plastických chirurgů. Očividně jí plastiky moc nesvědčí.

Z dříve krásné zpěvačky se stala nafouknutá a oteklá blondýna. Fanoušci si tedy budou muset počkat, až rty jejich oblíbené zpěvačky zase splasknou.

Související články

Další články