Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Kesha se nechala opíchat botoxem. Vypadá jako kapr

Zpěvačka Kesha se nechala opíchat botoxem. Vypadá jako kapr
Zdroj: profimedia.cz
Bláznivá, krásná a úspěšná zpěvačka Kesha (28) tak trochu pozměnila svoji image a zkrášlila. Chtěla se tak ještě víc líbit svým fanouškům a vlastně udělat radost ne jenom sama sobě, ale i jim. Když se pak ale ukázala světu, všichni byli v šoku. Nepřehnala to?

Každá žena chce vždy vypadat co nejlépe. A co teprve když je v showbyznysu a pod dohledem médií To je pak zapotřebí, aby se o sebe člověk ještě víc staral. Kesha se chtěla líbit svým fanouškům, a tak si řekla, že by měla změnit i svoje rty. A tak si je nechala přifouknout. Nebyla to ale zrovna správná volba.

Čeho je ale moc, toho je příliš. Rty se jí zvětšily docela hodně, úprava se tedy moc nepovedla. A tak má teď Kesha z ostudy kabát. Zpěvačka je celá oteklá, rty má příliš velké a vypadá jako kačena. A všem je jen pro smích. Příště si hodně rychle rozmyslí, jestli se svěří do rukou plastických chirurgů. Očividně jí plastiky moc nesvědčí.

Z dříve krásné zpěvačky se stala nafouknutá a oteklá blondýna. Fanoušci si tedy budou muset počkat, až rty jejich oblíbené zpěvačky zase splasknou.

Související články

Další články