Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Kesha, která pila vlastní moč, se léčí pro poruchu příjmu potravy. Kdo ji dohnal k tomu, aby z ní byla kostra?

Kesha za dva roky výrazně zhubla.
Zdroj: Profimedia.cz

Rebelka Kesha (26) zažívá, zač je toho život hvězdy. Zpěvačka totiž podle serveru TMZ.com přiznala svým blízkým, že nastupuje na kliniku Timberline Knolls u Chicaga, kde se léčí poruchy příjmu potravy. Za její problémy s jídlem prý může její producent zvaný Dr. Luke.

Všechno údajně začalo v roce 2011, kdy Kesha absolvovala turné Get Sleazy. Luke totiž začal na zpěvačku tlačit, že má kila navíc, a dokonce o ní měl říct, že vypadá jak almara. Kesha, která je vegetariánkou, zřejmě přestala jíst a začala radikálně hubnout, přestože v té době měla normální postavu.

Hudební průmysl je neúprosný a Kesha začala mít s jídlem problémy. Jestli se jedná o anorexii nebo bulimii, se zatím neví. Divoška, která pobouřila veřejnost videem, kde pila vlastní moč, tak teď bude minimálně měsíc pod dohledem odborníků, kteří by jí měli pomoci dát se dohromady.

Související články

Další články