Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Kateřina Mátlová se stala poprvé maminkou! S partnerem vybrali krásné jméno

Zdroj: Archiv Michala Kováře / ShowPix
+ Dalších 5 fotografií
porod
Kateřina Mátlová (41) se stala maminkou rozkošné holčičky. Zpěvačka známá jako Kate Matl porodila v pražské nemocnici v Podolí. Zámožný podnikatel Michal Kovář, otec holčičky, se s radostnou novinkou pochlubil na sociálních sítích jako první. A dcerce dali s Mátlovou krásné jméno.

Ještě pár dnů zpátky se Kateřina Mátlová těšila na to, jak sestrojí houpátko pro své dítko a přiznala, že přebalovací pult je ještě na cestě. „Doufám, že dorazí dřív než budu v porodnici,“ psala Mátlová na Instagram. A opravdu to o pár dnů později přišlo. Zpěvačka Kate Matl se narodila rozkošná holčička, která dostala jméno Karolína.

Karolínku má zpěvačka s brněnským podnikatelem Michalem. Pro něj to však není první miminko jako pro Mátlovou, Michal už má syna Filipa z předchozího vztahu. A právě tatínek se jako první pochlubil krásnou a radostnou novinou na sociálních sítích. „Jmenuji se Karolínka a narodila jsem se 25.1.2021 v 17­.25 šťastným rodičům Kačce a Michalovi. Vážím 2970g a měřím 46cm, tak bacha na mě,“ připsal k fotkám v respirátorech Michal.

Související články

Další články