Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zpěvačka Kateřina Mátlová (41) je těhotná: S oznámením přišla měsíc po smrti otce

Zpěvačka Kateřina Mátlová (41) je těhotná: S oznámením přišla měsíc po smrti otce
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
bude mámou
Zpěvačka a moderátorka Kateřina Mátlová (41) má velký důvod k radosti. Se svým partnerem Michalem Kovářem (43) čeká miminko. Ještě než v srpnu zemřel její otec, dirigent Lubomír Mátl (†79), stihla mu tuto radostnou novinku sdělit.

"Jsem v pátém měsíci a jsem šťastná, že čekáme našeho prvního potomka. Jako prvnímu jsem to oznámila mému tatínkovi, který se z té radostné novinky upřímně před smrtí radoval. Bylo to naše tajemství, které si vzal s sebou do hrobu," uvedla Kateřina Mátlová pro Blesk. Její otec, dirigent Lubomír Mátl, zemřel 9. srpna.

S radostnou novinou se pochlubila i svým početným sestrám, zatím však neví, zda to bude holčička, či chlapeček. Potomka čeká Mátlová se svým partnerem, podnikatelem Michalem Kovářem. Promluvila také o tom, jak to bude se svatbou. "Myslím, že zásnuby budou brzy následovat, protože když jsme se o tom s přítelem bavili, tak mi řekl, ať se nechám překvapit," vylíčila.

Dojemný vzkaz otci do nebe

"Tatínku můj milovaný, budeš tu s námi napořád. Díky Ti za vše, co jsi mě naučil, jakým jsi byl člověkem, co jsi lidem okolo sebe předával, díky za Tvou lásku, kterou jsi mi ukazoval každým dnem, lásku k hudbě, ke svým blízkým, ke každému člověku, kterého jsi potkal. Díky, že jsi tu byl s námi, s maminkou, se svými žáky a se svými kolegy," napsala si po smrti otce Kateřina na Facebook.

"Každý z nás Tě bude mít v srdci s nějakou tou krásnou, vtipnou vzpomínkou," pokračovala zpěvačka a moderátorka s tím, že tatínek bude navždy jejím vzorem. "Mám Tě ve svém srdci a provázíš mě každým mým krokem. Měla jsem/měly jsme a máme nejlepšího tatínka," zakončila dojemný vzkaz. Kateřina má sestry realitní makléřku Alžbětu, houslistku Marii a zpěvačky Barboru, Terezu a Markétu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy