Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Karolina Gudasová promluvila o vztahu s bohatým hokejistou: Proč na ni Neuvirth žárlí? Co říká o zlatokopkách?

Zamilovaný pár věří, že jim vztah na dálku vydrží.
Zdroj: archiv Karolíny Gudasové
+ Další fotografie
Muzikálová hvězda Karolina Gudasová si nabrnkla jednoho z nejžádanějších kluků téhle doby - bohatého hokejistu Michala Neuvirtha. Nejedna zlatokopka si kvůli tomu vytrhala naštváním vlasy. Ale sama zpěvačka je v klidu. I když přiznává, že ten, kdo ve vztahu žárlí, je naopak sympatický sportovec.

Hvězda nového muzikálu Mefisto Karolina Gudasová zažívá jedno z nejlepších životních období. Na práci si nemůže stěžovat, připravuje se na novou roli a ještě k tomu je zamilovaná až po uši. Jak to ale vlastně s klučinou s hokejkou v ruce má? Přeci jen mají vztah na dálku, mají k sobě důvěru?

S Michalem se stále ještě poznávají, ale už ze začátku vztahu si museli vyjasnit pár pravidel. Karolina během své kariéry přijde do styku s mnoha muži a vzhledem k tomu, že je Michal poměrně často v zámoří, otázka důvěry musí být základním pilířem vztahu.

„Michal na začátku trochu žárlil, ale zejména proto, že nevěděl, co může od mé práce očekávat. Teď už si ale zvykl a nemá důvod žárlit,“ vysvětluje Karolina, která už s přítelem byla na dovolené v Sardinii a ještě jeden výlet do zahraničí je čeká. Vlastně je to poslední společný měsíc, než Michal bude muset odletět zpět do Ameriky.

„Jako výhodu vnímám to, že jsem si s sebou nevzala scénář, takže jsem si dovolenou náramně užila a nemusela jsem se denně učit,“ uvedla Karolina. Michal bude na premiéru muzikálu Mefisto, která se koná na začátku listopadu, v USA, a tak Karolina doufá, že mu jeho tréninkový plán dovolí se alespoň přijet podívat na některou ze zkoušek a Karolinu tak podpořit: „Vysvětlila jsem Michalovi stručně děj a byl vcelku překvapen, například že má postava Markétky je dohnána okolnostmi k vraždě vlastního dítěte. Vzbudilo to v něm velkou zvědavost, a proto by mne chtěl vidět alespoň při zkouškách.“

Když je Michal takový žárlivec, nevadí mu, že se tak často jeho vyvolená stýká s lamačem dívčích srdcí, režisérem Filipem Renčem? Přeci jen už svedl nejednu herečku.

„Filip Renč je muž na svém místě. Velmi ho obdivuji, a co se týče naší spolupráce, mám z toho dobrý pocit. Na zkouškách je a ještě bude sranda. Hned mi řekl, že jestli se chystám na dovolenou, tak ať se držím a nepřiberu,“ směje se a dodává: „Je to ale pořád v rámci přátelských pracovních vztahů, miluji Michala a umím oddělit lásku a kariéru.“

Sama Karolina se necítí být v ohrožení dívkami, které čekají na sebemenší příležitost, aby mohly svést bohatého sportovce, ze kterého by něco káplo. Je nad věcí a zlatokopky radši neřeší. To by se jinak musela zbláznit, přeci jen se kolem hokejistů pořád točí různé „fanynky“. Ale vypadá to, že jejich láska je postavena na pevných základech a oba si bezmezně důvěřují.

Související články

Další články