Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Ilona Csáková se pořádně vyprsila! Mega ňadra předvedla na dovolené

Ilona má hodně bujný dekolt…
+ Další 4 fotografie
Zpěvačka Ilona Csáková (46) si dopřála parádní dovolenou. Bez potomků s manželem si vyrazila na řecký ostrov Santorini. A jak přiznala, šlo o báječné dny volna. Ze snímků, kterými se pochlubila, je patrné, že svým dekoltem musela Řekům pěkně poblouznit hlavy.

Zpěvačka s manželem si Santorini zamilovali a za rok se chtějí na ostrov vrátit. Největší problém ale zpěvačce dělá létání. „Manžel nám zařídil nádhernou dovolenou letecky na Santorini. Jak jistě víte, letadlo není můj nejmilejší dopravní prostředek, ale překonala jsem se a letěla. Takový strašpytel jsem nikdy nebyla, to se spustilo až po dětech. Řeknu Vám, že jsem se znovu do létání nezamilovala, a to i přes pár panákû na kuráž. Nevím, jak to dám příští rok, i když vím, že je to nejbezpečnější způsob cestování,“ svěřila se Ilona na sociální síti.

Na dovolené si čas volna s manželem pořádně vychutnali. Nejenže si dopřáli romantické večeře, procházky, dobré víno, ale pochopitelně i koupání. Ilona dokonce ukázala snímek, na němž jednoznačně dominují její ňadra. A dá se usuzovat, že každý, kdo je z místních pánů spatřil, musel ve svých představách zatleskat… A pokud se na snímku, který naleznete v galerii, zejména vy, pánové, podíváte Iloně nejprve do očí, rozhodně zasloužíte uznání. Na Santorini to zřejmě zvládl málokdo. Co myslíte, zvládnete to?

Mohlo by vás zajímat

Další články