Když bylo po všem, Ewa se pochlubila svatebním snímkem na svém oficiálním profilu na sociální síti. A to rozpoutalo doslova šílenství… „Prostě šlo o roční promyšlenou akci. Já mám ráda projekty, hledání překvapení a vždycky mě bavily logické úkoly," vysvětlila Ewa a pokračovala: "Takže tu svatbu jsem měla jako úkol, abych tam byla jen se svojí rodinou, a ono to vyšlo. Takže to vyžadovalo občas zalhání, občas nějakou strategii. Ale zpětně musím přiznat, že to stálo za to. To byl můj sen. Užít si ten den bez novinářů, bez cizích lidí, bez toho, aby se povídalo, za kolik má šaty a kdo všechno na svatbě byl, a to se povedlo,“ řekla primáckému TopStaru vdaná Ewa.

Redakce eXtra.cz jako první vypátrala, kde se její krásná veselka uskutečnila a dokonce nám pocity z úžasné svatby popsala i její maminka. „Byla to krásné, Ewa si to moc užila. A jsem šťastná, že se svatba povedla. Měla to opravdu moc hezké,“ řekla nám maminka zpěvačky.

Svatba proběhla na nádherném místě na Těrlicku v hotelu Grunt, který shodou okolností vlastní zpěvaččini rodiče. "Když jsem lidem a svému publiku věnovala dětství, tak jsem chtěla mít svatbu pro sebe. Ale tečka, to stačilo. Kdybyste nějaké slavné holky měly podobný plán, tak napište a já vám prozradím, jak se to dělá. Tím, že jsem vdaná paní, zábava nekončí, ale teprve začíná,“ dodala Ewa.