Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Ellie Goulding se vdala: Bývalka prince Harryho pozvala na svatbu jeho rodinu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
veselka
Britská zpěvačka a bývalá přítelkyně prince Harryho (34) Ellie Goulding (32) se vdala. Za manžela pojala obchodníka s uměním Caspara Joplinga (27) a na svatbu pozvala i příbuzné svého bývalého přítele. Princezna Eugenie (29), která pár údajně seznámila, si událost nenechala ujít.

Zpěvačka Ellie Goulding se dočkala štěstí a stala se vdanou paní. Za muže si vzala o pět let mladšího obchodníka s uměním Caspara Joplinga, s nímž ho po jejím rozchodu s princem Harrym seznámila princezna Eugenie.

Pompézní svatba proběhla v Yorské katedrále a nevěsta přišla zahalená od hlavy až k patě. Přes závoj jí bylo sotva vidět do obličeje. Na svatbu dorazily princezna Eugenie, princezna Beatrice a jejich matka Sarah, vévodkyně z Yorku. Pozvání ve vší slušnosti odmítli princ William a Kate Middleton. Pozvánka měla údajně přijít i princi Harrymu a Meghan Markle, ani jeden z nich se však na svatbě neukázal. Z celebrit dorazila například Katy Perry s Orlandem Bloomem, James Blunt s manželkou a Sienna Miller.

Yorská katedrála byla centrem příprav velkolepé svatby už před týdnem. S Casparem Ellie randí od března roku 2017 a pár zasnoubení před časem oznámil stylově formou sloupku v britském denním tisku. Ačkoliv spolu novomanželé ještě v loňském roce žili v Americe, přestěhovali se zpět do rodné Británie, kde se nyní nejen vzali, ale hodlají společně založit rodinu.

Související články

Další články