Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Elis už není buřtík obecný! Je zamilovaná a hubne SEXEM!

Zdroj: Facebook
Válela to v Hlasu ČeskoSlovenska, v roce 2014 se stala vítězkou v anketě Český slavík Mattoni v kategorii Objev roku a od té doby se jí jen daří. Bohužel při svém úspěchu hodně nakynula. Ale tomu je dnes konec!

Oblíbená mladá zpěvačka Elis (22), celým jménem Eliška Mrázová, se ve společnosti vždycky objevovala po boku některého ze svých kamarádů a fanoušci se vždy ptali, zda ten či onen je konečně její doopravdický přítel. Ještě před pár měsíci se Elis dušovala, že vážně nikoho nemá

„Jsem opravdu single, až někoho budu mít, nebude důvod ho skrývat. Poznáte to všichni sami,“ komentovala Elis onehdá spekulace o svých vztazích.

Dnes je už všechno jinak! Elis je čerstvě zamilovaná a chlubí se svým novým přítelem na sociálních sítích, jak jen může. Dokonce se zpěvačka nebojí veřejnosti ukázat, jak jí to s jejím novým objevem jde při líbání! A to ani zdaleka není jediná změna, kterou u zpěvačky vidíme...

Nová láska evidentně způsobila i to, že milá Elis hubne v přímém přenosu. Ne nadarmo se říká, že sex je nejlepší fitness na světě A to i pro ty, co jsou trošku línější. A tak se stalo, že se z dřív obtloustlé holky stává vysportovaná fit holka! Jen tak dál!

Související články

Další články