Dara Rolins je jednou z nejznámějších československých zpěvaček. Kariéru odstartovala, když jí bylo pouhých 8 let, zahrála si ve svém prvním filmu. Poté docházela na hodiny zpěvu a ve svých devíti letech vydala první desku, která šla na dračku. Prodalo se jí více než 250 tisíc kusů.

Zpěvačka se od roku 1982 až do dnešního dne drží mezi nejlepšími zpěvačkami jak u nás, tak na Slovensku. V roce 2010 měla závažnou dopravní nehodu, při které svým vozidlem usmrtila muže na motocyklu. V srpnu 2012 byla nepravomocně odsouzena k 26 měsícům podmíněného trestu s tříletou zkušební dobou. Proti trestu se okamžitě odvolala. Odvolací Městský soud v Praze v prosinci 2012 změnil rozsudek takto: 18 měsíců podmínečně s odkladem na 2,5 roku, 3 roky zákaz řízení, povinnost odškodnit pozůstalé.

Díky amnestii vyhlášené prezidentem Václavem Klausem 1. ledna 2013 jí byl podle čtvrtého článku amnestie podmíněný trest prominut a také vymazán zápis z rejstříku trestů. Povinnost zaplatit rodině odškodné a tříletý zákaz řízení tím ale dotčeny nebyly.

25. března 2008 se zpěvačce narodila dcera Laura, ale s jejím tatínkem, zpěvákem Matějem Homolou, jim to dlouho nevydrželo.Dara žije již několik let se slovenským rapperem Rytmusem

Dara má za sebou několik těžkých životních ran, ale pořád se snaží myslet pozitivně a jít dál. Zakládá si na zdravém životním stylu, mučí se v posilovně a nemá problém přiznat plastiky. V galerii naleznete fotografie, které jste možná ještě neměli šanci vidět.